„Warsztat Roku 2016” – każdy może wygrać!

24 sie 2016

Warsztat_Roku 16Niewiele już czasu pozostało, aby zgłosić swój warsztat do konkursu „Warsztat Roku 2016”. Warto to zrobić, bo każdy warsztat, który trafi do finału wygrywa darmowy audyt wykonany przez specjalistów. Najlepsze dodatkowo otrzymają prestiżowy tytuł i będą promowane w mediach.

Przypominamy, że tak w ubiegłym roku konkurs rozgrywany jest w trzech kategoriach (mały, średni i duży warsztat), dzięki czemu szansę na zdobycie tytułu są wyrównane. W konkursie mogą wziąć udział zarówno warsztaty należące do sieci, jak i niezrzeszone.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybrani zostaną finaliści, których odwiedzą profesjonalni audytorzy i za darmo przeprowadzą kompleksową ocenę warsztatu. Wyniki tego badania zadecydują o przyznaniu tytułu. Każdy z badanych warsztatów będzie mógł się zapoznać z rezultatami audytu, dzięki czemu właściciel bez ponoszenia żadnych kosztów dowie się co jeszcze może udoskonalić w swojej firmie.

Aby zgłosić warsztat do konkursu, wystarczy wypełnić  formularz dostępny tutaj.

Wypełnienie wniosku nie powinno zająć więcej niż 5-10 minut, o ile tylko wcześniej będziemy mieć przygotowane zdjęcia warsztatu przedstawiające jego wnętrze, budynek, parking i pomieszczenie do obsługi klienta.

Warsztaty, które należą do sieci warsztatowych, a chciałyby wziąć udział w konkursie powinny zgłosić się do szefa swej sieci.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych oraz Partslife, przy współpracy DEKRA Polska Sp. z o.o. Więcej szczegółów w regulaminie, który znajduje się tutaj.

Zostaw Komentarz