WashMaster – skrojone na miarę rozwiązanie dla lukratywnego wykorzystania wolnego miejsca

01 mar 2017

w33

WashTec dostarcza odpowiedzi dla Twojego biznesu.

Prowadzenie myjni samochodowej stawia wysokie wymagania. Nikt nie zna ich tak dobrze, jak WashTec. Zrewolucjonizowaliśmy rynek myjni – i od ponad 50 lat aktywnie kształtujemy jego rozwój. Posiadamy wysokowydajną technologię mycia, optymalnie dostosowane do tego środki chemiczne i bogaty serwis dla Ciebie, jako właściciela myjni.

Nasze motto przewodnie brzmi:

We wszystkim, co robimy, koncentrujemy się nie tylko na doskonałym wyniku. Dla nas ważny jest przede wszystkim człowiek. Możliwość optymalnego mycia i pielęgnacji samochodu to wymagania stawiane każdej myjni samoobsługowej. Dla nas liczy się o wiele bardziej sposób, w jaki to osiągniemy:

Rozpoznajemy potrzeby.

Bo bardzo dokładnie wsłuchujemy się w życzenia Twoich klientów – podobnie jak w Twoje oczekiwania jako użytkownika.

Spełniamy oczekiwania – a nawet je przewyższamy.

Nasze rozwiązania konsekwentnie koncentrują się na życzeniach i oczekiwaniach – a nawet je przewyższają.

Wspieramy rozwój Twojego biznesu.

Dzięki usługom i wynikom mycia, które zaskoczą Twoich klientów – i sprawią, że będą oni zawsze korzystać z Twojej myjni.

Zwiększymy rentowność Twojej inwestycji.

Dzięki solidnej, trwałej i nie wymagającej pracochłonnej konserwacji technice oraz bardzo wydajnej chemii do mycia – zapewniającej maksymalne przychody przy minimalnych nakładach.

w2

WashMaster: korzyści dla Ciebie i Twoich klientów.

  • Dochodowy biznes na najmniejszej powierzchni
  • Kompaktowa, wydajna technologia mycia do instalacji na zewnątrz lub do ustawienia w pomieszczeniu technicznym
  • Idealna do wykorzystania wolnego miejsca na stacjach benzynowych, w salonach samochodowych, warsztatach, supermarketach – zapewnia dodatkowe przychody
  • Łatwość obsługi, elastyczne wyposażenie dla wygody i zadowolenia klientów

w44

Dochodowy biznes na najmniejszej powierzchni.

WashMaster jest rozwiązaniem do ustawienia w wolnych miejscach na stacjach benzynowych, w salonach samochodowych, warsztatach, supermarketach lub jako dodatkowy moduł samoobsługowy w myjniach portalowych. Obudowa WashMasters ze stali nierdzewnej zawiera wszystkie podzespoły do obsługi 6 różnych programów mycia (intensywne mycie wstępne, szampon, wosk, świeża woda i woda osmotyczna z lancy wysokociśnieniowej, piana ze szczotki do mycia).

w4Do posiadanych pomieszczeń technicznych.

System WashMaster-Rack zapewnia zaawansowaną technologię WashMaster do zainstalowania w posiadanych pomieszczeniach technicznych.

Suszenie bezsmugowe dzięki osmozie z filtrami z węgla aktywnego.

Filtr z węgla aktywnego usuwa ostatnie cząstki zanieczyszczeń i ewentualnie wolny chlor znajdujący się w wodzie. Chroni to skutecznie membranę osmotyczną przed potencjalnym uszkodzeniem i wydłuża jej żywotność. Dzięki osmozie WashMaster jest również pełnowartościową myjnią JetWash.

Nieograniczone użytkowanie w zimie dzięki zintegrowanemu systemowi ochrony przed zamarzaniem.

Spadek temperatury nie stanowi ryzyka: system ochrony przed zamarzaniem myjni włączany jest automatycznie, gdy temperatura na zewnątrz spada. Woda jest wtedy utrzymywana w ruchu i przepływa w obiegu zamkniętym przez instalację myjni do lanc i szczotek. Gwarantuje to stałe funkcjonowanie myjni również w zimie.

Elastyczność: odpowiednia technika dla każdej lokalizacji i wszystkich wymagań.

  • Elastyczność również w wyborze ogrzewania: możesz zastosować ogrzewanie gazowe lub elektryczne.
  • Przy minimalnych pracach instalacyjnych możesz zaoferować swoim klientom w pełni wyposażone stanowisko do mycia ze zintegrowanym uchwytem na lancę, pojemnikiem z płynem antymrozowym i wysięgnikiem.

Proste sterowanie i obsługa

w5

Przejrzysta kontrola stanu płatności (1)

Wyświetlacz tekstowy stale pokazuje klientowi pozostałą część wpłaconej kwoty. Dzięki temu wiadomo jest zawsze, jak długo można jeszcze myć auto i kiedy konieczna będzie dopłata.

Zawsze dobrze poinformowany: podświetlany wyświetlacz programu (2)

Jasne lampki diodowe świecą podczas procesu mycia przy wybranym programie. Wybór programu jest potwierdzany przez sygnał dźwiękowy.

Zawsze gotowy do pracy: elastyczne możliwości płacenia (3)

Terminal obsługowy umożliwia płacenie za mycie monetami, żetonami, bezdotykowymi kartami transponderowymi (do doładowania i ponownego używania w całym kompleksie myjni) albo wydawanymi kodami mycia.

Bezobsługowy interfejs zapewnia ekonomiczną eksploatację (4)

Obsługa terminala odbywa się przez impuls elektroniczny przy dotknięciu interfejsu ekranowego. Dzięki brakowi obciążeń mechanicznych panel nie wymaga konserwacji. Zamknięta obudowa interfejsu chroni również znajdujące się pod nim wyposażenie techniczne przed pryskającą wodą.

 

Zostaw Komentarz