Whispbar ma przedstawiciela

25 sty 2015

WhispbarZ początkiem roku firma Taurus, producent i dystrybutor bagażników i boxów dachowych oraz innych akcesoriów ułatwiających przewóz bagażu, została oficjalnym przedstawicielem marki Whispbar w Polsce.

Wb701Wedle zapowiedzi przedstawicieli firmy Taurus, będzie ona na szeroką skalę dystrybuować zarówno bagażniki oraz boxy dachowe, jak i specjalne uchwyty do przewozu rowerów, nart, desek snowboardowych i sprzętu wodnego marki Whispbar. We wszystkich tych produktach wykorzystywane są autorskie rozwiązania ich wytwórcy, m.in. inteligentne stopy i systemy montażu niewymagające używania jakichkolwiek narzędzi.

WB300Nawiązując ścisłą współpracę z marką Whispbar, rozszerzamy gamę dystrybuowanych przez nas produktów z tzw. kategorii premium. Whispbar to obecnie jeden z liderów, gdy chodzi  o rozwiazania techniczne, szczególnie dotyczące aerodynamiki oraz systemów montażu. Produkty tej marki wygrywają w testach przeprowadzanych w tunelach aerodynamicznych podczas których badany jest opór powietrza. Przekłada się to na mniejsze zużycie paliwa niż w przypadku wyrobów innych marek, oraz większy komfort jazdy wynikający z niższego poziomu emitowanego hałasu – mówi Robert Senczek z firmy Taurus.

WB200Marka Whispbar zadebiutowała w roku 2006. Początkowo sygnowane nią bagażniki były dostępne wyłącznie w Australii oraz Nowej Zelandii.Szybko zdobyły tam uznanie, co sprawiło, że marka została w 2010 r. przejęta przez Yakima Products, jednego z liderów na rynku amerykańskim.

Poszczególne modele bagażników i uchwytów Whispbar mają na koncie wiele prestiżowych wyróżnień i nagród, m.in. International Forum Award oraz Red Dot Award.

Zostaw Komentarz