Więcej amortyzatorów kabin

25 wrz 2018

 Tenneco zapowiedziało znaczące zwiększenie produkcji amortyzatorów kabin marki Monroe Magnum w zakładach w Gliwicach. Spółka zainwestowała w tym celu 3,5 miliona dolarów w nowe stanowiska spawalnicze oraz maszyny do zwijania i wytłaczania. Warto wspomnieć, że Tenneco przeniosło do gliwickich zakładów produkcję amortyzatorów „monotube” przeznaczonych do lekkich pojazdów.

Wydajność linii produkcyjnej amortyzatorów Monroe Magnum wytwarzanych w zakładach w Gliwicach wynosi obecnie 2000 sztuk dziennie, czyli około 500 000 sztuk na rok. Dzięki inwestycji może być zwiększona w miarę potrzeb. – Inwestycja w Gliwicach to ważna decyzja, która umożliwi nam sprostanie zmieniającym się wymaganiom naszych klientów eksploatujących pojazdy komercyjne i zapewni znaczne zdolności produkcyjne na nadchodzące lata – mówi Maurits Binnendijk, wiceprezes i dyrektor generalny ds. europejskiego rynku części zamiennych Tenneco.

Jak twierdzą przedstawiciele Tenneco, amortyzatory Monroe Magnum są najczęściej wybierane przez klientów w Unii Europejskiej. Kompleksowa lista dostępnych w handlu amortyzatorów zamieszczona jest w cyfrowym katalogu Monroe Magnum. Zawiera on obrazy 360° wielu produktów, co pomaga w szybkiej i dokładnej identyfikacji części.

 

 

 

 

Zostaw Komentarz