Więcej sprzęgieł od Valeo

16 mar 2016

VS - Transmission Systems Clutch 4P Kit with open packagingValeo znacznie powiększyło swą ofertę sprzęgieł. Nowe referencje znalazły się również na liście alternatorów i rozruszników.

Oferta sprzęgieł Valeo została poszerzona o 57 nowych referencji. Ponad połowę z nich stanowią zestawy K4P, tzn. ze zwykłym kołem zamachowym i centralnym wysprzęglikiem hydraulicznym CSC, które przeznaczone są do montażu w miejsce sprzęgła i współpracującego z nim dwumasowego koła zamachowego. Jest to odpowiedź na stale rosnące zainteresowanie takimi kompletami. Teraz będą one dostępne także do takich samochodów jak Chevrolet Captiva, Ford Galaxy i Mondeo, Opel Astra, Omega i Vectra, Renault Laguna i Scenic, Volkswagen Golf oraz Volvo S70, S80, V40 i V70.

W ofercie Valeo pojawiły się również trzy nowe referencje kół dwumasowych, tzn. do Renault Megane III 1.9 dCi i Laguna II 1.9 dCi oraz Volkswagena T5 2.5 TDI. Jednocześnie obniżono ceny koła do Opla Zafiry 1.7 CDTI oraz Volkswagena Golf 2.0 TDI

Z kolei gama alternatorów z kaucją objęła wybrane modele Forda, zaś wśród rozruszników ReStart znalazły się przeznaczone do Forda Fiesty i Fusion oraz Volvo S60, S80, V60 i V70.

Zostaw Komentarz