Wiedzieć jak, wiedzieć co

12 lut 2015

Do skutecznego naprawiania samochodów potrzebne są nie tylko odpowiednie narzędzia, ale również wiedza na temat tego, jak ich używać. Wychodząc z tego właśnie założenia firma Texa, ceniony producent wyposażenia diagnostycznego, uruchomiła w Polsce serwis wsparcia technicznego Call Center TEXA dostępny bez dodatkowych opłat dla posiadaczy aktywnego abonamentu Texpack.

A skoro o firmie Texa mowa, warto polecić lekturę materiału przygotowanego przez jej specjalistów na temat serwisowania układów klimatyzacji w autach z napędem hybrydowym. Uwagi zawarte w tekście przydadzą się tym bardziej, że zbliża się sezon obsługi klimatyzacji.

Pozostając w dziedzinie termiki, zachęcamy również do tekstu poświęconego chłodnicom. Na rynku dostępne są bowiem elementy wykonane według różnych technologii. Rzutuje to nie tylko na ceny tych części, ale również na ich trwałość i niezawodność. Dobrze jest więc wiedzieć, co montujemy naszym klientom.

Grzegorz Kacalski i Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Call Center TEXA dostępny dla wszystkich

Dostęp do odpowiednich informacji technicznych to w wielu przypadkach warunek niezbędny by warsztat samochodowy mógł skutecznie wykonać zlecona mu naprawę. Źródłem tych informacji może być Call Center uruchomiony przez firmę TEXA, nieodpłatny dla posiadaczy aktywnego abonamentu Texpack.

miniaturka

Klimatyzacja w hybrydzie

Niektóre systemy aut hybrydowych istotnie różnią się od tych samych systemów w samochodach o napędzie wyłącznie spalinowym, przez co trzeba je obsługiwać w odmienny sposób i przy użyciu innych urządzeń. Przykładem może być układ klimatyzacji.

miniaturka

Chłodnica chłodnicy nie równa

Bez podstawowej choćby wiedzy o chłodnicach, kupując nową, łatwo popełnić brzemienny w skutki błąd.

miniaturka

Inter Cars doceniony na giełdzie

Inter Cars, największy dystrybutor części motoryzacyjnych w Polsce został uznany Giełdową Spółką Roku w rankingu „Pulsu Biznesu”. Firma zajęła także czołowe pozycje w trzech innych prestiżowych kategoriach.

miniaturka

General Motors nagradza Sogefi

Firma Sogefi została wyróżniona tytułem Dostawcy Roku 2013 przyznanym przez koncern General Motors za innowacyjne układy dolotowe.

Zostaw Komentarz