Wielki Rajd niedługo startuje, PSA już działa

18 gru 2013

Wkrótce rusza II edycja konkursu organizowanego przez Inter Cars dla swych klientów, w którym pula nagród sięga 1,5 mln złotych. Już natomiast działa program wsparcia punktów zamierzających rozwijać sprzedaż i obsługę akumulatorów.

 GMW 2014_1Już niedługo, bo w połowie stycznia, startuje II edycja Wielkiego Rajdu, czyli konkursu organizowanego przez Inter Cars dla swych klientów. Zasady udziału w nim są podobne jak przed rokiem. Polegają ona tym, by  w określonym czasie kupować określone produkty określonych dostawców i w ten sposób na swym koncie gromadzić punkty (można je „podglądać” on-line). Na tej podstawie wyłonieni zostaną zwycięzcy, na których czekają pieniężne nagrody o łącznej wartości 1500000 zł.

Jednocześnie w trakcie konkursu odbywać się będą tzw. Odcinki Specjalne, czyli miesięczne okresy premiowane podwójną liczbą punktów. Ci uczestnicy, którzy w tym czasie zdobędą najwięcej punktów otrzymają nagrody już w trakcie trwania promocji, a oprócz nich także możliwość uczestnictwa w rajdowych spotkaniach z czołowymi polskim kierowcami. W ubiegłym roku imprezy te cieszyły się wielką popularnością, więc organizatorzy konkursu zdecydowali się powtórzyć już sprawdzoną formułę, z jedną jednak zmianą. Taka mianowicie, że dla klientów rynku pojazdów ciężarowych będą oddzielne spotkania, aby i oni mieli możliwość poznać smak rajdowej przygody.

Konkurs będzie trwał od 15 stycznia do 15 maja. Jego finał odbędzie się tradycyjnie w jednym z hoteli Gołębiewski podczas Gali Mistrzów Warsztatów. Aby jednak wziąć w konkursie udział, obligatoryjnie trzeba się zarejestrować się na konkursowej stronie internetowej, wypełniając krótki formularz. Dopiero od tego momentu zaczną być naliczane punkty.

Wkrótce zostanie ogłoszony szczegółowy regulamin konkursu. Informacje o nim będą również dostępne w każdej filii Inter Cars.

IC_baner_akumulatory_etykieta_5Już od kilku tygodni działa natomiast nowy program Inter Cars, który ma na celu wsparcie warsztatów i sklepo-warsztatów zamierzających rozwijać doradztwo, sprzedaż i posprzedażną obsługę akumulatorów. PSA (Profesjonalny Serwis Akumulatorowy) to nowa odsłona projektu PWA (Punkt Wymiany Akumulatorów), a jego głównym założeniem jest aktywizacja sprzedaży baterii rozruchowych, m.in. poprzez zapewnienie ich kompleksowej obsługi na wysokim poziomie. Z tego też względu punkty chcące należeć do sieci PSA są starannie dobierane pod względem wiedzy, doświadczenia oraz zaplecza technicznego, jednocześnie Inter Cars zapewnia im dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, np. diagnostyki i wymiany akumulatorów w samochodach z systemami Start&Stop.

Firmy, które przystąpią do programu PSA, mogą liczyć także na inne korzyści, m.in. takie jak: aktywną promocję na stronie www.motointegrator.pl, szkolenia potwierdzone certyfikatem pozwalającym na samodzielne rozpatrywanie reklamacji, wymianę reklamowanych akumulatorów na nowe, dodatkowy bonus po wykonaniu planu sprzedaży, wsparcie działu reklamacji i działu prawnego Inter Cars, możliwość rozliczania i zwrotu złomu akumulatorowego poprzez Inter Cars.

 

Zostaw Komentarz