Wielki Rajd wystartował

05 lut 2014

Zeszłoroczna, rajdowa konwencja konkursu związanego z Galą Mistrzów Warsztatu przypadła do gustu klientom Inter Cars. Dlatego w tym roku Inter Cars zaprasza na drugą edycję Wielkiego Rajdu, który właśnie wystartował.

ic111Wielki Rajd to konkurs, którego zwieńczenie stanowi Gala Mistrzów Warsztatu – impreza dobrze znana klientom Inter Cars. Udział w Gali jest świetną okazją do spotkania się w gronie przedstawicieli czołowych warsztatów, dostawców oraz mediów branżowych. W tym roku impreza odbędzie się 13-15 czerwca w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach.

Konkurs Wielki Rajd, który wystartował 1 lutego będzie trwał do 15 maja. Jego zasady są zbliżone do tych z ubiegłego roku. Najkrócej mówiąc rzecz polega na tym, aby w określonym czasie kupować produkty wybranych dostawców m.in. .firm  Bosch, Castrol czy ZF (ZF Parts, Sachs, Lemfoerder). W ten sposób każdy uczestnik konkursu zdobywa punkty, które są gromadzone na jego indywidualnym koncie. Ilość zebranych punktów można sprawdzać on-line.

 Rejestracja konieczna

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy klienci Inter Cars, którzy do 28 lutego wejdą na stronę internetową www.galamistrzow.pl i wypełnią krótki formularz. Należy pamiętać o rejestracji, ponieważ jest to warunek konieczny, aby zostać uczestnikiem konkursu. Po spełnieniu tej formalności uczestnik zostaje przypisany do jednej z trzech grup (kategorii): warsztat rynku osobowego, sklep z warsztatem rynku osobowego lub rynek ciężarowy (warsztat, sklep z warsztatem, firma transportowa).gala

Przez cały czas trwania konkursu, czyli od 1 lutego do 15 maja, jego uczestnicy zbierają punkty za dokonane w Inter Cars zakupy produktów pochodzących od dostawców wskazanych w regulaminie. Regulamin z listą dostawców dostępny jest na konkursowej stronie internetowej.

Zasada jest prosta – im więcej wydanych pieniędzy na premiowane produkty, tym wyższe miejsce w rankingu. Dlatego w czasie trwania promocji można na bieżąco sprawdzać swoją pozycję na liście wpisując numer klienta w specjalnej wyszukiwarce na stronie www.galamistrzow.pl. Dzięki temu każdy jest w stanie kontrolować swoją sytuację i na tej podstawie podejmować odpowiednie działania. Tak jak w sportach motorowych, także w przypadku Wielkiego Rajdu ważne jest obranie odpowiedniej strategii. Gdy do zajęcia oczekiwanego miejsca będzie brakować kilku punktów, można nadrobić straty poprzez zakupy danych grup produktowych.

Nagrody dla każdego

W tym roku liczba nagród została zwiększona, więc nie tylko czołowi zawodnicy mają na nie szanse. Tradycyjnie podstawową nagrodą będzie uczestnictwo w Gali Mistrzów Warsztatu. Jak już zostało wspomniane odbędzie się ona w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach, w którym 500 klientów z największą liczbą punktów spędzi aż 3 dni. Na miejscu, oprócz wielkiej wieczornej uroczystości, przewidzianych jest mnóstwo atrakcji. Na Galę zaproszonych zostanie po 200 uczestników z kategorii warsztat rynku osobowego i sklep z warsztatem rynku osobowego oraz 100 klientów z kategorii rynek ciężarowy.

Każdy z uczestników Gali będzie miał szansę wrócić z Mikołajek z nagrodą główną, czyli walizką pełną bonów zakupowych o wartości 100 000 zł lub z jedną z nagród dodatkowych o wartości 50 000 zł i 10 000 zł. To jednak nie wszystko, nagrody otrzymają również najlepsi klienci poszczególnych kategorii według miejsca zajętego w rankingu. Wyniosą one:ict09

……1.  miejsce – 50 000 zł
……2.  miejsce – 30 000 zł
……3.  miejsce – 20 000 zł
……4.  miejsce – 10 000 zł
……5.  miejsce –   5 000 zł
. 6-10.  miejsce –   3 000 zł
11-15.  miejsce –   2 000 zł

Podkreślmy, że nagrody według rankingu przyznane zostaną w każdej z trzech kategorii, a zatem należy liczyć je potrójnie! Będą one wydawane w bonach zakupowych, które są pełnoprawnym środkiem płatniczych we wszystkich filiach Inter Cars SA na terenie Polski.

Dodajmy też, że uczestnicy, którzy nie zakwalifikują się do udziału w Gali Mistrzów Warsztatu, nie zostaną z pustymi rękoma, ponieważ upominki przewidziane są dla drugiej pięćsetki klientów biorących udział w Wielkim Rajdzie.

Sportowe emocje

ic02W ubiegłym roku ze świetnym przyjęciem spotkały się tzw. Odcinki Specjalne, dlatego organizatorzy zdecydowali się powtórzyć tę formułę również w tym roku. Są to dodatkowe miesięczne konkursy premiowane podwójną liczbą punktów. Uczestnicy, którzy w tych krótkich odcinkach zdobędą największą ich liczbę, otrzymają nagrody jeszcze w trakcie trwania promocji. Będą mogli uczestniczyć w rajdowych spotkaniach, na których pojawią się znani zawodnicy, m.in. Krzysztof Hołowczyc. Spotkania te zostały zaplanowane w marcu, kwietniu i maju.

Nowością będą spotkania dla klientów rynku pojazdów ciężarowych, organizowane by także i oni mieli możliwość poznać smak prawdziwej rajdowej przygody, na dodatek w samochodzie ciężarowym. Przewidziane są także inne atrakcje związane z motorsportem, w tym jedyny w swoim rodzaju drift ciężarowy.

Tradycyjnie w Gołębiewskim

ict07Tradycją już się stało, że Gala Mistrzów Warsztatu organizowana jest w hotelach sieci Gołębiewski. Poza Mikołajkami jej uczestnicy mieli więc już okazję odwiedzić Wisłę i Karpacz. W każdym z tych miejsc można aktywnie spędzać czas czy to chodząc po górach, czy pływając po jeziorach czy spacerując po lasach. Jednocześnie panie będące na Gali mogą liczyć na kompleksowe usługi spa oraz zabiegi pielęgnacyjne i upiększające. Do tego hotele Gołębiewski oferują wysoki standard, charakteryzują się profesjonalną obsługą, zapewniają doskonałą kuchnię. W przypadku Mikołajek dostępna jest ponadto przystań hotelowa, gdzie można przycumować swoją łódź. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, żeby na tegoroczną Galę nie dojechać, lecz dopłynąć.

Tak jak poprzednie, również najbliższa Wielka Gala będzie wielkim „show” z nominacjami w poszczególnych kategoriach, profesjonalną konferansjerką i odpowiednią oprawą. Tradycyjnie jej ważnym elementem pozostanie program artystyczny i rozrywkowy. Podczas poprzednich edycji wystąpiły takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak Perfect, Krzysztof Krawczyk, Maciek Maleńczuk czy KORA. Nie zabrakło również występów czołówki polskich kabaretów, a konferansjerami byli m.in. Maciej Stuhr, Iwona Pavlović i Patrycja Kazadi. W tym roku zapowiadane są nie mniejsze atrakcje.

Zostaw Komentarz