Wiosenna loteria Delphi Team Club

12 mj. 2019

Członkowie Delphi Team Club (DTC) mogą wygrać nagrody o wartości ponad 50 000 złotych dzięki nowej promocji wspieranej przez Kajetana Kajetanowicza.

 

Delphi Technologies uruchomiło Wiosenną Loterię DTC 2019, skierowaną do warsztatów i sprzedawców detalicznych z branży motoryzacyjnej, uczestniczących w programie lojalnościowym Delphi Team Club. Nowa inicjatywa zapewnia stałym klientom możliwość zdobycia dodatkowych nagród, w tym voucherów na paliwo czy wakacje, za zakup produktów Delphi Technologies. Promocja potrwa do 30 czerwca 2019 roku.

Zasady są proste – im więcej kupujesz, tym większą masz szansę na wygraną. Oprócz produktów o jakości oryginalnego wyposażenia oraz zwykłych korzyści płynących z uczestnictwa w Delphi Team Club, członkowie programu otrzymają szansę w losowaniu, w którym będą mogli wygrać jeszcze więcej atrakcyjnych nagród. Chcielibyśmy, by był to kolejny powód, dla którego warto kupować produkty Delphi Technologies – wyjaśnia Sławomir Welezinski, dyrektor regionalny Delphi Technologies Aftermarket na Europę Środkowo-Wschodnią.

W programie DTC członkowie klubu otrzymują punkty za produkty Delphi Technologies zakupione w punktach handlowych dystrybutorów. Każdy produkt ma przypisaną liczbę punktów, które można wymienić na atrakcyjne nagrody, takie jak np. przedpłacone karty do telefonów, vouchery do sklepów (m.in Carrefour i Decathlon), sprzęt do warsztatu czy urządzenia multimedialne. Nowi członkowie mogą dołączyć do programu w dowolnym momencie.

Dodatkowo po zapisaniu się do Wiosennej Loterii DTC 2019 za każde 10 punktów uczestnicy otrzymają 1 los biorący udział w loterii, w której będzie można wygrać jedną z 23 wyjątkowych nagród, w tym czternastu voucherów na paliwo o wartości 350 zł, pięciu sportowych krzeseł biurowych i czterech voucherów na wakacje o wartości 10 000 zł każdy. Punkty i udział w loterii można sprawdzać przez cały okres trwania kampanii, logując się na specjalnie do tego przeznaczonej platformie programu. Losowanie nagród odbędzie się 22 lipca, a zwycięzcy zostaną niezwłocznie o tym powiadomieni.

Wiosenną Loterię DTC wspiera znany kierowca rajdowy, czterokrotny rajdowy mistrz polski i trzykrotny rajdowy mistrz Europy – Kajetan Kajetanowicz. Jest to część szerszej kampanii reklamowej oraz jedna z wielu akcji prowadzonych przez Delphi Technologies razem z Kajetanowiczem, który od dłuższego czasu jest ambasadorem marki.

Zostaw Komentarz