Wózki i zestawy narzędziowe ORSY

21 paź 2019

ORSY to kompleksowy system zabezpieczania, magazynowania i transportu narzędzi, opracowany przez firmę Würth. Jest przeznaczony do użytku w magazynach, warsztatach, zabudowach narzędziowych pojazdów czy na budowach. Produkty z systemu ORSY wyróżniają szerokie możliwości konfiguracji i personalizacji. Nowościami w ofercie są wózki i wkładki narzędziowe oraz ponad 60 zestawów narzędziowych.

Podczas projektowania nowych wózków narzędziowych ORSY, firma Würth zastosowała rozwiązania wykorzystane w całym systemie ORSY – jednolity podział szuflad, wymiary kompatybilne z regałami oraz kuframi ORSY i szyny do zawieszania kaset systemowych. Co więcej, wózki zostały zaprojektowane tak, aby móc wyposażyć je zgodnie z preferencjami użytkownika i specyfiką jego branży, mieszcząc zarówno pojemniki na małe elementy, jak i większe narzędzia czy elektronarzędzia. Nowa linia gwarantuje wygodę przechowywania, wysoką ergonomię pracy oraz dowolność w zagospodarowaniu wnętrza. Produkty wyróżniają się atrakcyjnym, nowoczesnym designem oraz są dostępne w 4 wariantach kolorystycznych

Nowe wózki warsztatowe Würth Polska charakteryzują się:

  • Ergonomicznym blatem roboczym, który wyposażony jest w szynę do zawieszania kuwet ORSY. Wytłoczenia o dużych promieniach zapewniają łatwe chwytanie małych narzędzi.
  • Komfortową wysokością roboczą.
  • Praktycznymi szufladami z prowadnicami na łożyskach kulkowych, utrzymujących obciążenie do 30 kg. Każda z szuflad wyposażona jest w blokadę, którą można zwolnić za pomocą dźwigni. Wózki ORSY Würth dostępne są w wersjach z 6, 7 lub 8 szufladami.
  • Kołami nośnymi o dużej średnicy, które są cichobieżne i wytrzymałe na obciążenia. Jedno z nich jest wyposażone w hamulec.
  • Bębenkowym zamkiem centralnym blokującym wszystkie szuflady.
  • Wygodnym, ergonomicznym uchwytem bocznym.
  • Zastosowaniem wysokiej jakości materiałów, takich jak blacha stalowa czy tworzywo ABS.
  • Nośnością do 300 kg.

Uzupełnieniem systemu ORSY jest 60 nowych zestawów narzędziowych, które są dostosowane do wymiaru systemu ORSY. Idealnie pasują do wózka narzędziowego, walizek systemowych, kufrów ORSYBULL i regałów systemowych, zapewniając optymalne wykorzystanie przestrzeni. Umożliwia to używanie narzędzi zarówno stacjonarnie, jak i poza warsztatem. Dodatkowo, nowe narzędzia mają odświeżone wzornictwo.

Do nowych zestawów narzędziowych zaprojektowane zostały także nowe wkładki narzędziowe. Wyróżniają się przede wszystkim odświeżonym wyglądem, podobnym do mat wykonanych z włókien węglowych. Wysoka jakość wykonania sprawia, że są trwałe i odporne na działanie oleju i smaru. Ich powierzchnia jest całkowicie zmywalna. Na wkładkach nadrukowane są etykiety z wielkością klucza lub rodzajem końcówek bitów. Zapewniają szybką orientację i pozwalają lepiej wykorzystać czas pracy.

 

 

 

 

Zostaw Komentarz