Wszędzie światło

10 gru 2015
Dobre oświetlenie to nieodzowny warunek bezpiecznej jazdy. Wydajne i niezawodne źródło światła pozwala widzieć drogę i zawczasu zobaczyć wszelkie zagrożenia.
Dobre światło niezbędne jest również w warsztacie. Mechanik musi dostrzec każdy szczegół, nawet w trudno dostępnych miejscach. Tylko to pozwoli mu precyzyjnie operować narzędziami przy wrażliwych elementach samochodu.
Philips to doskonale znana marka wszelkiego rodzaju oświetlenia. Produkty nią sygnowane stosowane są zarówno w samochodach, jak i w warsztatach, czego dowodzi ten oto krótki przegląd oferty holenderskiej firmy.
reklama
miniaturka

Żarówki do pary

Philips wprowadza na rynek żarówki halogenowe w opakowaniach C2, czyli pakowane po dwie sztuki w pudełku kartonikowym.

miniaturka

Kup jedną, dostaniesz dwie

Do 12 grudnia potrwa akcja „Pokonaj mrok” organizowana przez markę Philips, skierowana zaś do warsztatów samochodowych oraz sklepów motoryzacyjnych. Kupując w tym czasie jedną lampę warsztatową, drugą nabywca dostaje w prezencie.

miniaturka

Widzieć więcej z Philips XtremeVision

Widzialność na większą odległość to więcej czasu na to, by zareagować na potencjalne niebezpieczeństwa na drodze. Nowa generacja żarówek do reflektorów samochodowych Philips X-tremeVision gwarantuje o 130% więcej światła w stosunku do konwencjonalnych żarówek halogenowych.

miniaturka

Żarówki Philips WhiteVision
– atrakcyjne bezpieczeństwo

Żarówki Philips WhiteVision oferują temperaturę barwową światła (4300 K) zbliżoną do lamp ksenonowych. Ten niesamowity halogen ze światłem bielszym o 40% od konwencjonalnej żarówki łączy unikatową wydajność oświetlenia ze stylowym wyglądem samochodu.

miniaturka

W świetle białym i ultrafiolecie

Lampa inspekcyjna może służyć nie tylko do oświetlenia miejsca pracy mechanika w warsztacie samochodowym. Zastosowana w modelu Philips RCH31 lampa UV pomaga zlokalizować wszelkie nieszczelności i wycieki w pojeździe.

miniaturka

Dostrzec każdy szczegół

Podczas naprawy lub konserwacji pojazdu ważne jest żeby widzieć, co się robi, nawet w trudno dostępnych miejscach. Dlatego w każdym warsztacie niezbędna jest dobra lampa. W swoich profesjonalnych lampach warsztatowych Philips umieszcza diody LED o dużej mocy dające szeroką wiązkę nasyconego, białego światła, które precyzyjnie oświetla każdy szczegół.

miniaturka

Uwaga na podróbki!

Podróbki lamp ksenonowych firmy Philips stają się coraz bardziej dostępne w kanałach dystrybucji online i offline. Są to imitacje niskiej jakości, których kupowanie, sprzedawanie i posiadanie jest niezgodne z prawem.

miniaturka

Praktycznie najlepsze

Projekt nowego produktu może zostać oceniony rewelacyjnie. Testy prototypu mogą udać się w stu procentach. Ale prawdziwy sprawdzian zaczyna się dopiero, gdy gotowy produkt trafia w ręce klienta. Czy lampom inspekcyjnym Philips udało się „pokonać mrok

Zostaw Komentarz