Würth – nowa wersja e-sklepu

11 lis 2015

Firma Würth uruchomiła nową wersję swej internetowej platformy handlowej. Internetowy Sklep Würth jest prosty w obsłudze, a jego klienci mają dostęp do cen i informacji na temat aktualnych produktów oraz historii dotychczasowych transakcji.

Würth jest dostawcą ponad 100 tysięcy produktów, systemów i rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, metalowej, drzewnej (w tym meblowej), budowlanej. Nowa platforma handlowa Würth została wzbogacona o wiele dodatkowych opcji, dzięki czemu witryna stała się prostsza oraz szybsza w obsłudze. Do możliwości oferowanych przez nową stronę należą m.in. integracja skanera ORSY®scan, za pomocą którego można przeprowadzić inwentaryzację, możliwość generowania katalogów z Barcodami do jeszcze łatwiejszej pracy ze skanerem, śledzenie przesyłek Track&Trace, czy też opcja zamawiania produktów z własnymi numerami artykułów, co powoduje łatwiejsze wprowadzenie danych do systemu oraz łatwiejsze zarządzanie produktami.

Wurth4Sklep Würth Online pozwala na szybką rejestrację, która daje możliwość skorzystania ze wszystkich opcji i narzędzi przygotowanych na nowej platformie handlowej. Po zalogowaniu, klienci otrzymają bezpośredni dostęp do cen produktów oraz informacje o ich dostępności w sklepie. Nowością na stronie internetowej jest wprowadzenie możliwości szukania zaawansowanego, które ma umożliwić odnalezienie danego produktu na podstawie różnych kombinacji kryteriów wyszukiwania. Sklep Würth Online zawiera także informacje dodatkowe, takie jak: aprobaty techniczne, zezwolenia, karty charakterystyki oraz instrukcje obsługi.

W przypadku systematycznego korzystania ze strony internetowej, klienci będą mieli także możliwość tworzenia wzorów składanych zamówień. Ponadto dużym ułatwieniem jest konto z możliwościami administratora, dzięki czemu klienci mogą przydzielić budżet dla pracowników działu zakupów, aby mogli oni zamawiać produkty do określonej wartości cenowej.

Koncern Würth jest obecny w 80 krajach na wszystkich kontynentach. Na polskim rynku działa od 25 lat, ma tu 18 sklepów i planuje otwarcie kolejnych placówek.Wurth2

 

Zostaw Komentarz