Wycieraczki skatalogowane

14 sty 2015

Katalog wycieraczek DENSO 2015Firma DENSO opublikowała nowy katalog wycieraczek na rok 2015, w którym zawarto zaktualizowaną listę zastosowań wszystkich wycieraczek oferowanych przez firmę na rynku wtórnym.

Nowy katalog zawiera również aktualne informacje na temat wycieraczek szkieletowych, płaskich i hybrydowych DENSO, uwzględnia także wycieraczki do tylnej szyby oraz niedawno wprowadzone do oferty wycieraczki hybrydowe z adaptorem 9×3 i 9×4.

W katalogu opisano cechy konstrukcyjne poszczególnych typów wycieraczek, opcje montażu, przygotowano listę zamienników i pomocny przewodnik kupującego. By ułatwić klientom wybór najlepszego produktu, w katalogu obok standardowych wycieraczek pojawiają się sugerowane rodzaje odpowiadających im wycieraczek klasy „premium”.

Ponadto, po wprowadzeniu do oferty wycieraczek hybrydowych z dodatkowym adaptorem, znacząco wzrosła liczba zastosowań. Wycieraczki hybrydowe DENSO pokrywają obecnie 55% europejskiego parku pojazdów.

Wycieraczki hybrydowe DENSOOferta wycieraczek DENSO przeznaczona na rynek wtórny zapewnia klientom jakość, wygodę i szeroki wybór. 1700 zastosowań obejmujących 85% europejskiego rynku pojazdów oznacza, że wycieraczki DENSO są dostępne do niemal każdego samochodu. Pokrycie to uzyskano za pomocą jedynie 141 numerów katalogowych, co czyni ten asortyment jednym z najbardziej skonsolidowanych na rynku wtórnym. DENSO oferuje trzy podstawowe typy wycieraczek oraz wybór łatwych systemów montażu.

Japońska firma zapewnia, że wytwarzane przez nią wycieraczki cechuje ta sama jakość i rozwiązania technologiczne, co produkty przeznaczone na pierwszy montaż. Do produkcji wykorzystuje się bowiem trwałe materiały, w tym pióro z naturalnej zagęszczonej gumy charakteryzujące się długą żywotnością. Jednocześnie jego równo przycięta krawędź gwarantuje wysoką skuteczność wycierania. Różne profile wycieraczek oraz różne wysokości wkładu gumowego zapewniają z kolei właściwy kąt pomiędzy krawędzią pióra a szybą.

Zostaw Komentarz