Wyzwanie kategorii ciężkiej

12 lut 2015

Bywalcy dorocznych targów organizowanych przez Inter Cars zdążyli się już przyzwyczaić do organizacyjnego rozmachu tej imprezy. Na uwagę niewątpliwie zasługuje fakt, że firma coraz mocniej akcentuje swoją obecność w segmencie pojazdów użytkowych, o czym świadczy rosnąca ekspozycja „Strefy Ciężkiej”. Inter Cars nie ukrywa, że chce zostać liderem również i na tym rynku, warto więc przeczytać zapis rozmowy z Witoldem Kmieciakiem, człowiekiem, który stoi za strategią rozwoju oferty „ciężarowej”.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

40 tysięcy gości, 100 tysięcy koni

Blisko 200 wystawców, 40 tysięcy gości odwiedzających zarówno targi, jak i Motor Show, niezliczone godziny szkoleń, prezentacji i rozmów biznesowych, a także niezapomniane wrażenia z pokazów świata motosportu – oto najkrótszy bilans 14. targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów organizowanych przez Inter Cars.

miniaturka

Strefa ciężka coraz większa

Na rynku części do samochodów osobowych pozycję niekwestionowanego lidera od lat zajmuje firma Inter Cars. Inaczej jest w segmencie części przeznaczonych do pojazdów użytkowych. Tu prym wiodą ciężarówkowi specjaliści. To jednak może się zmienić.

miniaturka

Liderzy łączą siły

Motointegrator Flota, spółka należąca do Grupy Inter Cars SA, oraz PKN Orlen SA rozpoczęły współpracę przy obsłudze klientów flotowych. Wszyscy klienci dysponujący kartą flotową PKN Orlen SA, mogą teraz korzystać z usług oferowanych przez Motointegrator Flota.

miniaturka

NTN-SNR i koła pasowe z tłumikiem drgań

Wykorzystywane tak powszechnie do napędu samochodów silniki tłokowe mają niestety pewne wady. Konstruktorzy starają się więc zminimalizować powodowane tym niedogodności stosując coraz bardziej zaawansowane rozwiązania techniczne.

miniaturka

NSK na YouTube

Europejski oddział firmy NSK uruchomił własny kanał na popularnym portalu wideo – YouTube. NSK chce w ten sposób wykorzystać rosnącą popularność tabletów, smartfonów i innych urządzeń mobilnych w komunikacji z klientami.

miniaturka

Katalog przewodów i cewek

Do dystrybucji trafił nowy katalog przewodów i cewek zapłonowych marki SENTECH.

Zostaw Komentarz