Young Car Mechanic z nowościami

22 sty 2018

Wraz z początkiem roku wystartowała nowa strona konkursu Young Car Mechanic. Organizatorzy odświeżyli szatę graficzną serwisu, a także wyznaczyli nową lokalizację finału krajowego.

Pod adresem http://youngcarmechanic.eu/ znaleźć można wszystkie niezbędne informacje dotyczące konkursu, zapoznać się z materiałami dotyczącymi poprzednich edycji, a także zgłosić udział placówki w tegorocznej rywalizacji. Odświeżony serwis charakteryzuje się przejrzystym i czytelnym designem, który jest przyjazny użytkownikom.

Kolejną niespodzianką przygotowaną przez organizatorów Young Car Mechanic jest nowe miejsce, w którym rozegrany zostanie finał krajowy. Młodzi adepci sztuki naprawy samochodów zmierzą się w obiektach Międzynarodowch Targów Poznańskich, które w dniach 5-8 kwietnia gościć będą Poznań Motor Show. Impreza wydaje się być znakomitym miejscem do promocji zawodu mechanika. Z pewnością korzystnie wpłynie to na prestiż konkursu.

Zwycięzcy rywalizacji krajowych będą mieli zaszczyt reprezentowania Polski w międzynarodowym finale, który odbędzie się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie. Wezmą w nim również udział reprezentacje młodych mechaników między innymi z Litwy, Łotwy, Estonii i Bułgarii.

Zostaw Komentarz