Zmiany w zarządzie Moto-Profil

20 mar 2019

 

 

Podczas walnego zgromadzenia wspólników spółki Moto-Profil podjęto decyzję o zmianach w zarządzie spółki. Prezesem firmy będącej jednym z największych dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych został dotychczasowy wiceprezes przedsiębiorstwa – Leszek  Żurek.

 

Na walnym zgromadzeniu wspólników, które odbyło się 19 marca, zapadła decyzja o nowym składzie zarządu Moto-Profil Sp z o.o. Na stanowisko prezesa zarządu został powołany Leszek Żurek, jeden ze współzałożycieli firmy, który wcześniej piastował funkcję wiceprezesa zarządu. Stanowisko wiceprezesa objął Michał Tochowicz, dyrektor ds. rozwoju i strategii ProfiAuto. Skład zarządu uzupełniono o dwóch członków, którymi zostali wybrani: Bogumił Papierniok – dyrektor zarządzający oraz Adam Pawlak – dyrektor finansowy. Zmiany te są konsekwencją śmierci prezesa Piotra Tochowicza.

Powołany zarząd będzie odpowiedzialny za spółkę, jej strategiczne decyzje i codzienne działanie, wraz z zespołem dyrektorów i menadżerów, którzy pracują w firmie od lat.

– W ciągu 26 lat, dzięki konsekwentnej realizacji wizji założycieli firmy, zbudowaliśmy doskonale funkcjonującą strukturę – Moto-Profil wraz z marką ProfiAuto i siecią naszych partnerów. Kontynuacja rozwoju opartego na lojalnym partnerstwie i niezawodności jest naszym głównym priorytetem. Dzięki doskonałej kondycji spółki nasze szeroko zakrojone zamierzenia na ten rok pozostają niezmienne. Obecnie koncentrujemy się na ich realizacji – powiedział Leszek Żurek, prezes Moto-Profil.

Moto-Profil działa od 1993 roku i jest jednym z najdłużej funkcjonujących na polskim rynku dystrybutorów części i akcesoriów motoryzacyjnych. Firma poprzez sieć 1400 partnerów handlowych dociera do ponad 15 000 warsztatów samochodowych na terenie całej Polski i Europy.

Zostaw Komentarz