Życzenia z głowy i serca

13 lut 2015

Rozsyłane mailowo życzenia świąteczne wydają się na ogół sztampowe, bo też najczęściej są to gotowce znajdowane w internecie i szczerości uczuć jest w nich mniej więcej tyle, co inwencji. My wyłamujemy się jednak z tej „nowej korporacyjnej tradycji” i posyłamy życzenia prosto z głowy, by nie powiedzieć ckliwiej – serca.

Życzymy przede wszystkim świętego spokoju. Niech interesy się Wam rozwijają, a jeśli coś Was ma zaskakiwać, to wyłącznie miło. W ogóle niech wieje nudą. Niech nas nie elektryzują żadne niespodziewane wieści z kraju i świata. Niech cały niezależny rynek motoryzacyjny rośnie sobie spokojnie i da spokojnie żyć firmom i pracującym w nich ludziom.

Teraz będzie trochę mniej oryginalnie, ale równie szczerze:

Życzymy naszym Czytelnikom zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

zespół

www.warsztatowiec.info

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Diagnostyka akumulatora

Gdy temperatura spada mocno poniżej zera, tylko w pełni sprawny akumulator gwarantuje pewny rozruch silnika. Kto nie sprawdził do tej pory akumulatora powinien więc to czym prędzej uczynić.

miniaturka

Zmiany w zarządzie PZPO

Zmienił się zarząd w Polskim Związku Przemysłu Oponiarskiego. Na jego prezesa wybrany został Piotr Zielak, kierujący przedstawicielstwem firmy Continental, wiceprezesami zostali Jacek Pryczek (Goodyear) i John Young (Michelin).

miniaturka

Świece DENSO na kolejny rok

Pojawił się katalog świec zapłonowych i żarowych DENSO na rok 2015. Ujęte w nim zostały kolejne setki zastosowań świec obu rodzajów w samochodach europejskich, niemniej w żaden sposób nie utrudnia to wyszukiwania potrzebnych informacji.

miniaturka

Ciepło na postoju

Ogrzewanie pojazdu za pomocą standardowego układu ogrzewania wykorzystującego ciepło silnika jest niewygodne i niewydajne. Znacznie lepiej sprawdza się system ogrzewania postojowego zamieniający bezpośrednio energię chemiczną paliwa na ciepło.

miniaturka

Akumulatory, alternatory, rozruszniki

Firma Hipol powiększyła gamę części oferowanych pod należącą do niej marką Dokuji. Tym razem wzbogacona została ona o paletę części elektrycznych, konkretnie zaś rozruszników i alternatorów.

Zostaw Komentarz