Automotive Diamonds wśród najlepszych

06 cze 2015

Program lojalnościowy „Automotive Diamonds” kierowany do niezależnych warsztatów samochodowych, jako jedyny związany z rynkiem motoryzacyjnym, został nominowany do branżowej nagrody Loyalty Awards 2015 w regionie obejmującym Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Tym samym znalazł się w jednej grupie z programami działającymi na rzecz tak znanych marek jak Heineken, L’Oreal czy Vodafone.

 – To fantastyczna wiadomość – powiedział Alexander Knorn, rzecznik „Automotive Diamonds, i przypomniał, że w momencie uruchamiania programu przez TRW w 2010 roku, idea zakładała współpracę wielu partnerów, operujących na głównych rynkach europejskich. W efekcie powstało międzynarodowe przedsięwzięcie, opierające się na współpracy marketingowej, które stało się pionierskim rozwiązaniem na rynku motoryzacyjnym. – Dzisiaj program funkcjonuje już w 10 krajach i zrzesza pięciu partnerów: TRW, Denso Aftermarke, Gates, Philips oraz Sogefi – dodał Alexander Knorn.

Partner_Logos_TRW_Denso_Gates_Philips_Girling_SogefiZasady „Automotive Diamonds” są proste. Po zapisaniu się do programu, warsztaty, za zakup produktów oferowanych przez partnerów programu, zbierają punkty, czyli „diamenty”, które mogą być następnie wymienione na wybrane nagrody. Ponadto, wszyscy partnerzy mają możliwość organizacji specjalnie przygotowanych promocji na poszczególne grupy produktów.

– Tego typu programy, nagradzające klientów za ich lojalność wobec danej marki, zyskują coraz większą popularność. 30-procentowy wzrost liczby oferowanych produktów oraz nominacja do nagrody świadczą, że „Automotive Diamonds” z powodzeniem spełnia potrzeby rynku motoryzacyjnego – zakończył rzecznik programu.

Zostaw Komentarz