Kontakt

O nas

Warsztatowiec.info to pierwszy i prawdopodobnie jedyny blog dotyczący aftermarketu oraz branży warsztatowej w Polsce.

Autorzy:

Krzysztof Rybarski – z wykształcenia inżynier samochodowy, ale w wyuczonym fachu nie przepracował ani jednego dnia, nie licząc praktyk studenckich w nieistniejących już fabrykach: FSO i Zakładach Mechanicznych „Wola” im. Marcelego Nowotki. Po studiach upomniało się o niego Ludowe Wojsko Polskie. Jako pomocnik dowódcy plutonu beczek pełnił odpowiedzialną służbę na wojskowym lotnisku w Modlinie. Stamtąd rzucony został na odcinek prasy, konkretnie zaś do redakcji „Wojskowego Przeglądu Technicznego”, co zaważyło na jego dalszej karierze zawodowej. Po przejściu do rezerwy trafił do redakcji tygodnika „Motor”, w którym pracował do początku lat 2000. Od kilkunastu lat para się dziennikarstwem w prasie warsztatowej.

Grzegorz Kacalski – na studiach (które traktował hobbystycznie) zgłębiał meandry doktryn politycznych. Podjął pracę w prasie codziennej, w której przekonał się, że praca dziennikarza to nie tylko powołanie, ale również udręka. Następnie parę ładnych lat spędził w dziale reportażu w jednym z tytułów prasy kolorowej. Praca ta wzbogaciła go wewnętrznie, ale i wyczerpała. Ukojenie znalazł wśród części zamiennych. Tematyką niezależnego rynku motoryzacyjnego zajmuje się od 10 lat. Jako mechanik amator ma na koncie kilka udanych napraw Polskiego Fiata 126p.

Kontakt

e-mail: @

Krzysztof Rybarski
e-mail: @

Grzegorz Kacalski
e-mail: @

Reklama

Magdalena Reiss-Skublicka
@
tel.: +48 606 978 653

Magdalena Hetnał
@
tel.: +48 609 111 600

Aneta Konopka-Klewek
@
tel.: +48 887 333 600

Edyta Szuman
@
tel.: +48 609 817 222

Ładowarek do elektryków brakuje, w Ameryce kradną kable

Dziwne i niepokojące wieści napływają zza Wielkiej Wody. Otóż stacje Tesla Supercharger coraz częściej padają łupem wandali, którzy odcinają kabel ładujący. Tu trzeba powiedzieć, że taki kabel jest gruby jak grasujący po bagnach Florydy pyton birmański, ma ileś tam przewodów i mocną izolację, więc nie da się go udydolić ot tak, byle czym.

NEWSLETTER

Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące warsztatów.

Zapisz się

Oferty pracy

VALVO-TECT – Regionalny Przedstawiciel Handlowy

25 maja 2022, 15:10
zachodniopomorskieWielkopolskieKujawsko-pomorskie

Inter Cars – Menedżer Regionu – oleje i środki smarne

24 maja 2022, 13:00
lubelskiemałopolskiepodkarpackie
Social media