Kontakt

O nas

Warsztatowiec.info to pierwszy i prawdopodobnie jedyny blog dotyczący aftermarketu oraz branży warsztatowej w Polsce.

Autorzy:

Krzysztof Rybarski – z wykształcenia inżynier samochodowy, ale w wyuczonym fachu nie przepracował ani jednego dnia, nie licząc praktyk studenckich w nieistniejących już fabrykach: FSO i Zakładach Mechanicznych „Wola” im. Marcelego Nowotki. Po studiach upomniało się o niego Ludowe Wojsko Polskie. Jako pomocnik dowódcy plutonu beczek pełnił odpowiedzialną służbę na wojskowym lotnisku w Modlinie. Stamtąd rzucony został na odcinek prasy, konkretnie zaś do redakcji „Wojskowego Przeglądu Technicznego”, co zaważyło na jego dalszej karierze zawodowej. Po przejściu do rezerwy trafił do redakcji tygodnika „Motor”, w którym pracował do początku lat 2000. Od kilkunastu lat para się dziennikarstwem w prasie warsztatowej.

Grzegorz Kacalski – na studiach (które traktował hobbystycznie) zgłębiał meandry doktryn politycznych. Podjął pracę w prasie codziennej, w której przekonał się, że praca dziennikarza to nie tylko powołanie, ale również udręka. Następnie parę ładnych lat spędził w dziale reportażu w jednym z tytułów prasy kolorowej. Praca ta wzbogaciła go wewnętrznie, ale i wyczerpała. Ukojenie znalazł wśród części zamiennych. Tematyką niezależnego rynku motoryzacyjnego zajmuje się od 10 lat. Jako mechanik amator ma na koncie kilka udanych napraw Polskiego Fiata 126p.

Kontakt

e-mail: @

Krzysztof Rybarski
e-mail: @

Grzegorz Kacalski
e-mail: @

Reklama

Magdalena Reiss-Skublicka
@
tel.: +48 606 978 653

Magdalena Hetnał
@
tel.: +48 609 111 600

Aneta Konopka-Klewek
@
tel.: +48 887 333 600

Edyta Szuman
@
tel.: +48 609 817 222

Rolnicy protestują, motoryzacja więdnie

Europa przeżywa bezprecedensową falę protestów rolników, sprzeciwiających się pomysłom zawartym w „Zielonym Ładzie”, które zdaniem manifestantów doprowadzą gospodarstwa na skraj bankructwa. Akcje organizacji rolniczych przebiegają żywiołowo. Do miast wjeżdżają kawalkady…

NEWSLETTER

Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące warsztatów.

Zapisz się

Social media