Centra Mocy po raz trzeci

25 paź 2016

centra_mocyWystartowała trzecia edycja akcji Centra Mocy. W jej trakcie kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić akumulator w swoim samochodzie i odebrać kupon rabatowy na zakup nowego.

Akcja potrwa do 30 listopada. Kierowcy biorący w niej udział, będą mogli wybrać jeden z kilkuset punktów zlokalizowanych na terenie całej Polski, a zajmujących się dystrybucją akumulatorów i ich profesjonalną diagnostyką. Aktualna lista sklepów zostanie opublikowana na stronie akumulator.pl.

Dzięki bezpłatnemu badaniu (przy użyciu specjalistycznego testera), każdy uczestnik akcji pozna stan swojego akumulatora jeszcze przed nadejściem zimy. – Niskie zimowe temperatury nie sprzyjają akumulatorom, a pierwsze mrozy unieruchamiają co roku wiele pojazdów. Stąd pomysł na Centra Mocy. To już trzecia edycja akcji, która pomaga kierowcom w utrzymaniu dobrej kondycji źródła zasilania ich pojazdów, jeszcze przed poważnymi chłodami – mówi Mariola Michalczyk, marketing manager Exide Technologies SA.

Po zakończonym badaniu każdy kierowca otrzyma wypełnioną przez sprzedawcę lub mechanika naklejkę diagnostyczną, która potwierdza badanie. Do wyników dołączony zostanie kupon rabatowy na zakup nowego akumulatora marki Exide lub Centra. Wysokość każdego rabatu jest ustalana indywidualnie. W tym roku uczestnicy mogą spodziewać się też dodatkowych upominków:

– Każdy kierowca, który sprawdzi swój akumulator, będzie mógł zamówić specjalną koszulkę, w odpowiednim rozmiarze oraz z wybranym przez siebie hasłem. To nagroda gwarantowana i podziękowanie za udział w akcji Centra Mocy mówi Mariola Michalczyk z Exide. Aby otrzymać koszulkę, wystarczy zarejestrować się na portalu akumulator.pl w zakładce Centra Mocy. Koszulki będzie można odebrać po zakończeniu akcji w Centrum Mocy, w którym odbyło się badanie akumulatora.centra_mocy1

Zostaw Komentarz