Master Mechanik startuje

13 lip 2016

Już niedługo, bo 18 lipca, startuje kolejna edycja organizowanego przez Inter Cars konkursu Master Mechanik. Tym razem będzie miał on jednak odmienną niż w poprzednich latach formułę i ma przynieść uczestnikom jeszcze więcej korzyści.

Master Mechanik to przedsięwzięcie organizowane z myślą o właścicielach warsztatów samochodowych i ich pracownikach.

Zyskują pracownicy…

Mechanicy  poprzez udział w konkursie mają okazję powiększyć swą wiedzę techniczną i umiejętności. Konkurs w pierwszej fazie odbywać się będzie w formie grywalizacji, czyli innowacyjnego programu online, sprawiającego, że uczestnicy wybiorą się w wirtualną podróż amerykańską Route 66 w towarzystwie pięknej Kate. To właśnie ona opowiada o najważniejszych założeniach konkursu w nowym filmie, który można obejrzeć poniżej.

Ci, którym najlepiej pójdzie w grze, wezmą udział w finale programu. Będą wówczas musieli wykazać się swoją wiedzą, a także umiejętnościami diagnostyki i realizacji napraw w realnej już rzeczywistości.

…i pracodawca

Master Mechanik to korzyści nie tylko dla pracowników, ale i dla pracodawców. Właściciele warsztatów na samym początku konkursu otrzymają diagnozę kompetencji swoich mechaników, a w trakcie jego trwania będą na bieżąco informowani o ich postępach. Ponadto program daje przedsiębiorcom szansę na zmniejszenie liczby reklamacji, rozszerzenia zakresu usług, pozyskania nowych klientów i budowania przewagi rynkowej.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Aby do niego dołączyć należy tylko zarejestrować swoich mechaników na stronie www.mastermechanik.pl.

 

Zostaw Komentarz