Nowe filtry, nowe filmy

25 cze 2018

Firma Sogefi wprowadziła na rynek wtórny filtry oleju napędowego do silników samochodu Ford Transit 2.0. Oferowane są one w wersjach: Purflux CS862, Fram® C12148 i CoopersFiaam FA6793ECO.

Sogefi jest dostawcą filtrów oleju napędowego fabrycznie montowanych w samochodach Forf Transi 2.0. Są one zgodne z najnowszymi normami emisji i kompatybilności z biopaliwami, przy ich opracowywaniu pod uwagę zostały także wzięte wymagania dotyczące trwałości i okresu eksploatacji.

Użyte w filtrach medium filtracyjne zatrzymuje cząsteczki do 4 mikronów zapewniając bardzo długi okres eksploatacji pompy wysokiego ciśnienia i wtryskiwaczy. Technologia Diesel3Tech+™ gwarantuje najwyższą ochronę przed zanieczyszczeniem paliwa wodą oddzielając krople wielkości do 10μm. Woda gromadzona jest w specjalnym zbiorniku, z którego, gdy osiągnie maksymalny poziom sygnalizowany przez odpowiednią kontrolkę na tablicy rozdzielczej, można łatwo ją usunąć odkręcając śrubę spustową.

Sogefi informuje także o zamieszczeniu nowych filmów instruktażowych na swoim kanale YouTube. W filmach tych krok po kroku pokazywane jest dokonać wymiany filtra, co w przypadku niektórych modeli samochodów bywa nieco skomplikowane, gdyż na przykład wymaga usunięcia elementów nadkola lub zastosowanie specjalnego narzędzia. Na kanale Sogefi znaleźć można również filmy o innowacyjnych, technologiach stosowanych przez firmę, takich jak Diesel3Tech™, Diesel3Tech+™ czy Chevron Pleating.

Zostaw Komentarz