Obchody 25-lecia zaplanowane

24 cze 2015

National stadium Warsaw - Poland
Firma Inter Cars z rozmachem obchodzi jubileusz 25-lecia swojej działalności. Zarząd spółki zaprasza wszystkich klientów, kontrahentów, współpracowników oraz ich rodziny na imprezy, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 18-20 września 2015.


W obchody wpiszą się dwie sztandarowe imprezy Inter Cars: 15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, które zostaną przeprowadzone na błoniach Stadionu Narodowego i trwać będą przez 3 dni. Równolegle odbędzie się Gala Mistrzów Warsztatu, czyli impreza zorganizowana z myślą o najwierniejszych i najlepszych klientach firmy.

Oto plan wszystkich wydarzeń oraz atrakcji zaplanowanych na jubileuszowy weekend:


15. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów

Gdzie? – targi odbedą się na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie.

Kiedy? od piątku, 18 września do niedzieli, 20 września.

W jakich godzinach?piątek i sobota w godzinach 9:00-16:00,  niedziela 9:00-15:00.

Program – piątek, podobnie jak w latach ubiegłych, zaplanowany jest jako dzień prasowy dla mediów i profesjonalistów z branży; sobota i niedziela to dzień targowy otwarty dla wszystkich chętnych, którzy pragną zapoznać się z ofertą i nowościami rynku motoryzacyjnego; w sobotę i w niedzielę w godzinach 10:00-15:00 na płycie stadionu odbędzie się targowa część artystyczna.

Zaproszeniazaproszenia na Targi znaleźć można w Wiadomościach IC, będą one też dostępne już w lipcu we wszystkich filiach Inter Cars. Będzie można je także odebrać u przedstawicieli handlowych. W tym roku zaproszenia są bezpłatne i nielimitowane, poza tym będą uprawniały do swobodnego poruszania się na targach, czyli pomiędzy ekspozycją na błoniach i po samym stadionie.

15_Targi_logoWystawcy – na targach zaprezentują się wszyscy najważniejsi producenci oraz dostawcy z rynku osobowego oraz ciężarowego; pojawi się ekspozycja wyposażenia warsztatowego; będzie można odwiedzić stoiska Motointegrator.pl, Sieci Serwisowe, Akcesoria, Akumulatory; dla miłośników nauki obowiązkowym punktem powinno być stoisko Labo-Tech; będzie także można skorzystać z bogatej oferty szkoleń Inter Cars, m.in. w ciężarówkach Show Cars.

Atrakcjeczęść artystyczna dostępna dla wszystkich posiadaczy zaproszeń targowych odbywać się będzie w sobotę i w niedzielę na arenie Stadionu Narodowego w godzinach 10:00-15:00. Na gości czeka ciekawa oferta muzyczna oraz wiele niespodzianek.
W sobotę przewidziane zostały pokazy walki i siły w wykonaniu strongmenów, wystąpią też piękne dziewczyny, m.in. w pokazach bielizny,. ponadto odbędzie się „live style show” z udziałem takich gwiazd, jak Mariusz Pudzian Pudzianowski, sławy piłki siatkowej i ręcznej – Dorota Świeniewicz i Artur Siódmiak. Będzie też „Strefa Moto” z różnymi atrakcjami motoryzacyjnymi.
Niedziela to z kolei „family day” przeznaczony na zabawę i zacieśnianie więzów rodzinnych, ponieważ na imprezy oraz na targi zaproszeni są klienci i kontrahenci z całymi rodzinami. Z myślą o najmłodszych przygotowanych zostanie mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchane zjeżdżalnie, baseny z kulkami, place zabaw i kąciki gier oraz zabaw plastycznych – wszystko dostosowane do potrzeb różnych grup wiekowych. Starsze dzieciaki będą mogły skorzystać z różnego rodzaju symulatorów i modeli do składania. Odbędzie się także koncert Majki Jeżowskiej oraz lekcje tańca i warsztaty kulinarne dla najmłodszych.

Prowadzący –  w sobotę imprezę poprowadzi Agnieszka Szulim, w niedzielę – Filip Chajzer

Aplikacja targowa – przygotowywana jest aplikacja Inter Cars Expo App, dzięki której będzie można sprawnie uzyskać wszystkie niezbędne informacje o Targach, m.in. na temat lokalizacji, wystawców czy atrakcji; aplikacja poinformuje o zmianach w programie, a także pomoże w zlokalizowaniu parkingów czy hoteli.


Jubileusz 25-lecia – impreza wieczorna

Gdzie? – impreza jubileuszowa odbędzie się na płycie i trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie.

25_lecie_logoKiedy?sobota, 19 września; impreza rozpocznie się o godzinie 20:00, bramy Stadionu zostaną jednak otwarte już od 18:30, catering będzie dostępny od godz. 19:00.
Impreza na scenie potrwa do północy, a następnie odbędzie się After Party na płycie Stadionu.

Programw trakcie wieczoru zobaczyć będzie można plejadę znanych zespołów i wykonawców. Wystąpią: Ewa Farna, Kamil Bednarek, Kombi, Afromental, Mrozu, Boys, Bajm. Wyłonieni też zostaną laureaci Gali Mistrzów Warsztatu. Dziesięciu odbierze nagrody pieniężne po 25 000 złotych każda.

Info_Pras_Inter_Cars_25_lecie (2)Główna atrakcja wieczoru –  w finale Jubileuszu na scenie pojawi się gwiazda światowego formatu – zespół Roxette. Na zakończenie koncertu zaplanowany został pokaz świetlno-laserowy.

Zaproszenia/bilety – bilety na jubileuszowy koncert wieczorny są bezpłatne i będą dystrybuowane przez filie wśród swoich klientów. Poza tym zaproszenia na imprezę otrzymają wystawcy z 15. Targów, ich goście, laureaci Gali Mistrzów Warsztatu, a także przedstawiciele filii zagranicznych. Organizatorzy spodziewają się kilkudziesięciu tysięcy osób.


Gala Mistrzów Warsztatu

Gdzie? – Stadion Narodowy w Warszawie

Kiedy? – Gala będzie towarzyszyć obchodom 25-lecia Inter Cars, dlatego w tym roku odbędzie się w sobotę, 19 września.

Gala_Mistrzow_Warszatu_logoLaureaci – zwycięzcami konkursu zostanie łącznie 930 najwierniejszych klientów Inter Cars, którzy wygrają konkurs w swoich kategoriach. Otrzymają oni podwójne zaproszenia, uzyskają też możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji przewidzianych z okazji 25-lecia Inter Cars oraz 15. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. Ponadto na wszystkich laureatów Gali Mistrzostw Warsztatu czeka weekendowy pobyt w najbardziej prestiżowych warszawskich hotelach. Organizatorzy zapewniają transport autokarowy na Stadion Narodowy.

Zostaw Komentarz