Odstraszacz kun STOP&GO z certyfikatem

13 lut 2019

Komu kuny obgryzły kable w samochodzie, ten wie, jak przydaje się urządzenie odstraszające te drapieżniki, które uwielbiają gryźć silikonowe izolacje. Warunek-  urządzenie to musi niezawodnie działać.

Producent wysokonapięciowych urządzeń STOP&GO 7 PLUS-MINUS SKT i 8 PLUS-MINUS SKT informuje, że działają one jeszcze efektywniej i bezpieczniej. Dwa odstraszacze kun zdały bez problemu testy przeprowadzone przez niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego, otrzymując we wszystkich sprawdzanych aspektach najlepsze oceny. Dzięki temu teraz legitymują się certyfikatem potwierdzającym jakość wykonania, łatwości obsługi i niezawodność działania. Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego (GTÜ) zbadało urządzenia zgodnie z kryteriami certyfikacji. Obejmują one działanie funkcji elektrycznych takich jak napięcie, prąd rozładowania, częstotliwość emitowanego dźwięku oraz ciśnienie akustyczne, a także wyłączenie przy uruchomieniu silnika. Ponadto wykonano badanie odporności na korozję i wibracje. Eksperci ocenili, że wielojęzyczna instrukcja obsługi jest właściwie napisana i zrozumiała. Ponadto urządzenie pracuje bez zastrzeżeń przy zimowych temperaturach do minus 25 stopni Celsjusza.

Urządzenia można instalować we wszystkich typach samochodów osobowych. Certyfikat GTÜ stanowi gwarancję dla warsztatów i użytkowników, że urządzenie będzie działało sprawnie i niezawodnie, pod warunkiem, że zostało prawidłowo zamontowane i jest używane zgodnie z przeznaczeniem. STOP&GO 7 PLUS-MINUS SKT i 8 PLUS-MINUS SKT można łatwo zamontować dzięki nowoczesnym zaciskom. Kuny odstraszane są za pomocą ochrony pasywnej i aktywnej. Ultradźwięki zniechęcają te łasicowate drapieżniki do odwiedzin pod maską samochodu. Kiedy jednak zwierzak okazuje się wyjątkowo natrętny, zostaje potraktowany prądem o niewielkim natężeniu, ale wysokim napięciu, który skutecznie odstraszy kunę, nie wyrządzając jej przy tym żadnej krzywdy.

Zostaw Komentarz