Q-Service – nowe plany, nowe logo

23 paź 2018

Odbyło się pierwsze z tegorocznej serii czterech spotkań sieci Q-Service. Zaproszeni goście wysłuchali informacji o ambitnych planach organizacji, zrzeszającej właścicieli warsztatów. Ogłoszono strategię działań marketingowych na najbliższe lata, które mają na celu zwiększenie rozpoznawalności sieci, a także zaprezentowano nowe, odświeżone logo. Obwieszczono również zaangażowanie w działania sieci światowego potentata, dzięki czemu warsztaty współpracujące z Q-Service zyskają wyjątkowe wsparcie globalnej marki.

– Inter Cars bardzo ceni sobie partnerstwo, w tym przede wszystkim partnerstwo z warsztatami samochodowymi. To wy jesteście dla nas najważniejsi. Oferujemy najlepszą dostępność części, serwis i obsługę – wszystko to po, aby współpracowało się nam jak najlepiej – zaczął spotkanie  Maciej Oleksowicz, prezes zarządu firmy Inter Cars. Z kolei Alfred Franke, prezes Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM), opowiedział zgromadzonym gościom o inicjatywach organizacji na rzecz rozwoju i ochrony niezależnych warsztatów. Jako jeden z przykładów wskazana została zakończona sukcesem batalia o zachowanie złącza OBD.

Następnie Marta Ciesielska, menadżer odpowiedzialny za nowy projekt Q-Service, mówiła o rozwoju sieci serwisowych wspieranych przez Inter Cars. Zaprezentowane zostały również wyniki badań pokazujących, jak klienci postrzegają poszczególne sieci serwisowe.

Informacje o bieżącej sytuacji sieci Q-Service przedstawił Wojciech Twaróg, członek Zarządu Inter Cars. Przedstawił także nowego partnera, który wspólnie z Inter Cars będzie wspierał warsztaty zrzeszone w sieci Q-Service. – W ofercie, którą przygotowaliśmy, zawarliśmy 20 lat doświadczenia zgromadzonego w trakcie istnienia sieci Q-Service. Jako partnera do ekspansji zaprosiliśmy markę, która będzie doskonałym wsparciem w naszych działaniach. Bardzo mocno wierzymy w efekt synergii – powiedział Wojciech Twaróg.

Ewolucja marki Q-Service oznacza liczne zmiany. Pierwszą i najważniejszą będzie wprowadzenie zmodyfikowanej identyfikacji wizualnej. Nowe logo czerpie wszystko co najlepsze z dotychczasowego emblematu. Połączenie niebieskiego i zielonego z nowoczesnym designem, ma wskazywać, że od tej pory Q-Service będzie marką konsumencką, nastawioną na jakość i profesjonalizm.

W ślad za tymi zmianami idą również dodatkowe korzyści, takie jak liczne szkolenia dla mechaników czy bonusy i pomoc przy prowadzeniu warsztatów.

Zostaw Komentarz