Tarcze do Renault i Smarta

27 mar 2018

Kolejne uzupełnienie oferty TEXTAR obejmuje tarcze hamulcowe PRO do najnowszej generacji Renault Twingo. Można je stosować także w wybranych modelach Dacii, Renault i Smart.

Produkcję trzeciej generacji Renault Twingo rozpoczęto w połowie 2014 roku. Obecnie jest to wspólny projekt z koncernem Daimler, do którego należy marka Smart. Stąd też bliźniaczą konstrukcją Twingo jest model Smart Fortwo z nadwoziem hatchback i cabrio. Auta te otrzymały między innymi takie same tarcze hamulcowe przedniej osi, o które poszerzono właśnie ofertę TEXTAR.

Na ich opakowaniu widnieje symbol PRO, co oznacza, że podczas ich produkcji zastosowano proces powlekania powierzchni. Dzięki temu efektownie prezentują się po założeniu aluminiowych obręczy kół, są chronione przed korozją i zapewniają efektywną drogę hamowania. Dodatkowo, mechanik wybierając tarcze hamulcowe PRO, poświęca mniej czasu na montaż, bo z ich powierzchni nie trzeba usuwać warstwy smaru ochronnego.

Nową referencję tarcz hamulcowych TEXTAR można stosować także w wybranych modelach Dacii (Logan, Logan MCV i Sandero), Lady (Largus) oraz Renault Thalia i starszych generacjach Twingo.

Zostaw Komentarz