Warsztat i jego klienci

12 lut 2015

W pracy warsztatowca kluczowe znaczenie mają kompetencje. Mowa tu nie tylko o wiedzy technicznej, ale również o tzw. umiejętnościach interpersonalnych. Uczy się ich na poważnych szkoleniach, bowiem podejście do klienta w ogromnym stopniu wpływa na to, czy będzie on do warsztatu wracał. Klienci bywają zaś rozmaici i wymagają różnorodnego podejścia, o czym piszemy z lekkim (ale tylko lekkim) przymrużeniem oka.

Grzegorz Kacalski, Krzysztof Rybarski

reklama

Informacje przydatne w Twoim warsztacie

miniaturka

Przychodzi klient do warsztatu

Z klientem trzeba umieć rozmawiać. Dla wielu kierowców podstawowym kryterium wyboru warsztatu jest właśnie wrażenie, jakie zrobili na nim pracownicy serwisu.

miniaturka

Zawory sterujące zaworami

Do kluczowych elementów systemu sterowania zaworami ssącymi UniAir® opracowanego przez firmę INA należącą do grupy Schaeffler, z pewnością zaliczyć należy zastosowane w nim zawory przełączające.

miniaturka

Cromax® wraca na targi Automechanika

Po dwunastu latach Cromax®, który niegdyś był jednym z wielu produktów DuPont Refinish, wraca do Frankfurtu jako nowa marka lakiernicza.

miniaturka

Już wkrótce w Spodku

Tegoroczna, jedenasta już edycja ProfiAuto Show to przedsięwzięcie na dużą skalę, przygotowane zarówno z myślą o miłośnikach motoryzacji, jak i profesjonalistach z tej branży.

miniaturka

Nowe świece zapłonowe Iskra

Jedyny polski producent świec zapłonowych, systematycznie powiększa swoją ofertę zgodnie z potrzebami rynku.

Zostaw Komentarz