3 lata gwarancji na produkty MOOG

17 Maj 2016

Federal-Mogul Motorparts rozszerzył do 3 lat gwarancję na części układu kierowniczego i zawieszenia marki MOOG, kupione od początku 2016 roku na terenie Europy i montowane w autach osobowych i lekkich pojazdach dostawczych, używanych do celów prywatnych i eksploatowanych zgodnie z ich przeznaczeniem.

 W informacji przekazanej przez Federal-Mogul Motorparts przeczytać można, że  elementy układu kierowniczego i zawieszenia marki MOOG są wytwarzane przy wsparciu nowoczesnych centrów badawczo-rozwojowych i ośrodków testowych. Wzorując się na standardach obowiązujących w produkcji na pierwszy montaż, specjaliści MOOG dopracowują części tak, aby dorównywały lub przewyższały parametrami produkty OEM. Komponenty marki MOOG są  w tym celu m.in. testowane zgodnie z obowiązującymi standardami branżowymi dotyczącymi jakości i wytrzymałości materiałów, odporności na zużycie, dokładności wymiarowej i dopasowania produktu, jego wytrzymałości mechanicznej na obciążenia i zgodności ze specyfikacjami OE. Ponadto specjaliści MOOG zbierają opinie z rynku na temat części własnej marki oraz oryginalnych, a następnie wykorzystują te dane do rozwoju produktów. Elementy sygnowane marką MOOG przechodzą również wewnętrzną i zewnętrzną kontrolę jakości na poziomie centrów dystrybucyjnych przed dostawą do klienta. Taka praktyka skutkuje podnoszeniem jakość produktów, a w konsekwencji pozwala oferować 3-letnią gwarancję.

 – Oferta marki MOOG dorównuje, a często nawet przewyższa jakością części używane na pierwszy montaż. Liczymy na jeszcze większe zadowolenie naszych klientów z Polski, bo 3-letnia gwarancja daje im poczucie większego spokoju o niezawodność produktu w dłuższym okresie eksploatacji” – mówi Marcin Sochaczewski z Federal-Mogul Motorparts Poland. – Wydłużyliśmy okres gwarancyjny na produkty MOOG, bo jesteśmy przekonani o ich wysokiej jakości, co wynika ze stosowania nowych technologii i nowoczesnego systemu kontroli jakości.

 

 

 

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz