750 nowości w ofercie Valeo!

15 sie 2019

 

Oferta Valeo kierowana na rynek wtórny powiększona została ostatnio o 750 nowości. Wzbogacone zostały niemal wszystkie grupy asortymentowe, pojawiła się też zupełnie nowa.

 

 

Przegląd nowości w ofercie Valeo zacznijmy od czujników w linii asortymentowej „układ sterowania silnikiem”. Ich gama powiększona została o 30 referencji, wśród których znalazły się czujniki wału korbowego, rozrządu, poziomu oleju itp. do różnych modeli pojazdów.

Znaczące zmiany zaszły także w linii sprzęgieł. Docenią je zwłaszcza właściciele aut azjatyckich oraz warsztaty, do których często trafiają takie auta. Valeo przygotowało popularne zestawy FullPack DMF (składające się z koła dwumasowego i sprzęgła) przeznaczone do pojazdów marek Kia i Hyundai. Odpowiedzią na szczególne zapotrzebowanie rynku jest także FullPack DMF do samochodów marki Toyota, wyposażonych w silnik D4D.

Znacznie, bo aż o 35%, rozrosła się oferta intercoolerów, a to dzięki wprowadzeniu do niej 70 nowości.

O 20 nowych zestawów wzbogacono z kolei gamę wycieraczek Silencio oraz SWF. W ofercie pojawił się też najbardziej zaawansowany technologicznie produkt z rodziny Aquablade, przeznaczony do najnowszego modelu Forda S-MAX.

Jeszcze więcej, bo o 40 nowych referencji, powiększył się asortyment podnośników szyb. Znalazły się wśród nich elementy przeznaczone zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych.

Zupełnie nową grupą asortymentową w ofercie Valeo są dźwignie zmiany biegów. Na początek wprowadzono kilka referencji do pojazdów marki Renault, lecz oferta ma być systematycznie powiększana.

Wiele nowości wzbogaciło ofertę elementów układu hamulcowego. Powiększyła się ona o 50 referencji klocków hamulcowych linii PREMIUM, 20 referencji klocków linii FIRST, a także 67 nowych malowanych tarcz hamulcowych (w tym 18 ze zintegrowanym łożyskiem).

Nowe produkty pojawiły się także w dziale chłodzenia i klimatyzacji. Tym razem ofertę rozbudowano o 7 nowych kompresorów, 7 skraplaczy oraz 7 nagrzewnic.

Wzbogacony został też asortyment oświetlenia. Powiększył się o 14 lamp przeznaczonych do samochodów osobowych oraz 17 referencji oświetleniowych do pojazdów ciężarowych.

Nas koniec wspomnijmy jeszcze o nowych referencjach filtrów kabinowych, a także 9 nowych filtrach powietrza, 5 filtrach oleju oraz 6 filtrach paliwa przeznaczonych do silników Diesla.

Zostaw Komentarz