Aisin w AD Polska

20 Cze 2016

Produkty firmy Aisin wykorzystywane są przy pierwszym montażu wielu modeli samochodów japońskich marek. Producent dostarcza także swoje wyroby na rynek wtórny. Została o nie poszerzona oferta AD Polska.

Japoński koncern Aisin Seiki powstał w 1965 roku w wyniku połączenia dwóch firm. W kolejnych latach wyodrębniono z niego sześć niezależnych spółek, z których każda wyspecjalizowała się w projektowaniu i produkcji innych podzespołów samochodu. Jednocześnie utworzono własny ośrodek badawczo-rozwojowy z zapleczem do testowania produktów w różnych warunkach drogowych.

Dziś produkty z logo Aisin trafiają na pierwszy montaż do fabryk Toyoty czy Suzuki. Równolegle są one dostarczane na aftermarket, dzięki czemu użytkownicy tych samochodów zawsze mają dostęp do produktów o jakości OE. Z sześciu linii produktowych Aisin dwie trafiły właśnie do oferty AD Polska. Są to sprzęgła oraz pompy wody. Wśród tych pierwszych wyróżnić można kompletne zestawy składające się z tarczy, docisku i łożyska oraz koła dwumasowego.

Stale dostępnych w AD Polska jest ponad 80 najpopularniejszych na polskim rynku sprzęgieł przeznaczonych do japońskich samochodów osobowych. Na gamę pomp wody Aisin składa się zaś 30 najczęściej poszukiwanych referencji na polskim rynku. Mniej popularne pozycje firma AD Polska sprowadza na indywidualne zamówienie.

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz