Alternatory i rozruszniki do ciężarówek

05 lis 2017

W ofercie Inter Cars pojawiła się nowa marka alternatorów i rozruszników przeznaczonych do pojazdów ciężarowych – POWER TRUCK.

W nowoczesnych samochodach ciężarowych stosuje się coraz więcej odbiorników prądu, co jest wyzwaniem dla układu elektrycznego pojazdu. Awaria może skończyć się nawet koniecznością holowania pojazdu, co w przypadku ciężarówek jest kosztowne i kłopotliwe. Właścicieli samochodów tego typy powinna więc zainteresować oferta alternatorów i rozruszników marki POWER TRUCK, pod którą dostępne są wysokiej jakości produkty, charakteryzujące się solidną konstrukcją i niezawodnością. Produkowane są ze one ze sprawdzonych materiałów i poddawane surowej, fabrycznej kontroli jakościowej. Zapewniają więc pełną wydajność i niezawodność układu elektrycznego.

Jak podkreślają przedstawiciele Inter Cars, gama produktów POWER TRUCK przeznaczona jest dla klientów poszukujących nowego, nieregenerowanego produktu dobrej jakości i w konkurencyjnej cenie, którzy oczekują również dostępności i szybkiej dostawy towaru.

Obecnie oferta POWER TRUCK obejmuje ponad 80 referencji alternatorów oraz 80 referencji rozruszników. Są to produkty przeznaczone do pojazdów najpopularniejszych marek: MAN, Mercedes-Benz, Scania, Iveco, DAF, Volvo i innych, dzięki czemu zapewniają pokrycie większości rynku. Dostępność alternatorów i rozruszników POWER TRUCK w ofercie największego polskiego dystrybutora części, firmy Inter Cars, zapewnia zaś ekspresową dostawę na terenie całego kraju. Oferta dostępna jest dostępna również w 13 innych państwach Europy, do których sięga sieć dystrybucji Inter Cars.

Wsparcie solidnego partnera eliminuje ewentualne problemy z ochroną gwarancyjną, która w przypadku produktów POWER TRUCK obowiązuje przez 24 miesiące. Każdy produkt marki POWER TRUCK dostarczany jest przy tym w estetycznym opakowaniu i przygotowany do montażu. Reprezentanci marki oferują także szkolenia produktowe oraz służą pomocą techniczną.

Wybierając alternatory i rozruszniki POWER TRUCK klient nie ma obowiązku dostarczania dystrybutorowi wymontowanej, starej części, co znacznie usprawnia i przyspiesza cały proces naprawy. Pozwala to skrócić pobyt pojazdu w warsztacie naprawczym.

Zostaw Komentarz