Ambasadorowie Inter Cars

20 cze 2017

Dziesięć serwisów z szerokiej listy warsztatów współpracujących z firmą Inter Cars zostało nagrodzonych certyfikatami Ambasadora Osobowych Sieci Warsztatowych. Partnerów wyróżniono podczas ceremonii inaugurującej oficjalne otwarcie Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS.

Przedstawiciele Inter Cars od lat podkreślają, że rozwój spółki idzie w parze z rozwojem sieci filialnej, do czego niezbędne jest realne wsparcie okazywane warsztatom, które nie tylko pośredniczą w zakupie części przez użytkowników samochodów, ale także wskazują kierunki i trendy, pomagając w ten sposób w budowaniu strategii na przyszłe lata.

Naszą pasją jest utrzymywanie samochodów w stanie pełnej sprawności. Z niej właśnie 27 lat temu narodziła się firma Inter Cars. Wiemy też, że jedynym miejscem zarówno teraz, jak również w przyszłości, w którym będzie można dokonać skutecznej naprawy samochodu, są sprawnie działające warsztaty samochodowe – powiedział Robert Kierzek, wiceprezes zarządu Inter Cars.

Docenienie roli, jaką odgrywają warsztaty samochodowe w funkcjonowaniu grupy Inter Cars, zaowocowało przyznaniem certyfikatów Ambasadora Osobowych Sieci Warsztatowych. Wyróżnienie to stanowi podziękowanie za zaangażowanie w rozwój spółki, a także ma przyczynić się do promocji serwisów w regionie.

Zależało nam na tym, aby docenić warsztaty samochodowe, które współpracują z Inter Cars na zasadach partnerskich. Tytuł Ambasadora został przyznany tym serwisom, dzięki którym możemy jeszcze lepiej zrozumieć, czego oczekują klienci i jakie trendy warto uwzględnić, tworząc plany na najbliższe lata. Liczymy, że będzie to dla nich dużym wyróżnieniem – stwierdził Filip Hryniewicki, dyrektor sprzedaży rynku samochodów osobowych w Inter Cars.

Przedstawiciele wyróżnionych warsztatów odebrali certyfikaty i statuetki podczas konferencji inaugurującej otwarcie Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS. Oto lista Ambasadorów:

  1. Auto Centrum Piotr Dzięgielewski
  2. Bosch Service – Serwis Samochodowy Dorota I Leszek Garnec S.C.
  3. F.H.U. A’Bell
  4. Coolcar Auto Serwis Sp. z o.o.
  5. Vcentrum Sp. z o.o.
  6. Patyra Szymon Patyra
  7. Han-Big
  8. Inter Car Radosław Kurantowicz
  9. Dagil
  10. Mechanika Pojazdów Zając

– Z firmą Inter Cars współpracuję już od 10 lat. Nasza kooperacja polega nie tylko na zakupie części, ale dotyczy również szkoleń, dzięki czemu możemy dalej rozwijać serwis i być przygotowani do naprawy coraz nowszych samochodów. Tytuł Ambasadora to dla mnie duże wyróżnienie. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie przynosiła kolejne korzyści dla obu stron – powiedział Piotr Dzięgielewski, właściciel Auto Centrum.

Z Inter Cars współpracujemy od 2001 roku. Cenimy sobie dostawy kilka razy w ciągu dnia, bonusowanie, różne programy lojalnościowe, z których korzystamy. Wydaje nam się, że Inter Cars jest jedną z nielicznych, jeśli nie jedyną firmą, która tak opiekuje się klientem – podkreślają Dorota i Leszek Garnec, właściciele Bosch Service. – To zaszczyt być w grupie Ambasadorów. Na pewno przełoży się to na naszą dalszą współpracę z Inter Cars. Będziemy chwalić się tytułem klientom.

– Bardzo cenię sobie to, że w każdym momencie swojej codziennej pracy mogę liczyć na wsparcie Inter Cars. Trafne jest hasło „Jesteśmy synergią”. Tak właśnie to wszystko odczuwamy. Dzięki Inter Cars jestem tutaj i cieszę się, że mogę być Ambasadorem marki. Jest to wielkie wyróżnienie – podkreśla Marcin Graczyk, reprezentujący serwis A’Bell, który w spółce zaopatruje się od 15 lat.

We wrześniu, podczas 16 Targów Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars, certyfikaty Ambasadorów Sieci Warsztatowych zostaną wręczone klientom reprezentującym rynek ciężarowy.

Zostaw Komentarz