Bębny hamulcowe Valeo

19 gru 2016

valeo-1Nowa, kompletna linia bębnów hamulcowych dopełnia gamę części układu hamulcowego, oferowaną przez firmę Valeo.

Jak podkreślają przedstawiciele francuskiej firmy, nowa linia produktowa powstała zgodnie z trzema głównymi zasadami, wspólnymi dla całej oferty układu hamulcowego Valeo – Tech. in Motion, Comfort in Motion i Green in Motion – przynosząc tę samą wartość dodaną dla klienta, co pozostałe części układu hamulcowego dostępne w ofercie Valeo.

Zgodnie z zasadą Tech. in Motion, bębny hamulcowe Valeo wykonane są z wysokiej jakości żeliwa, dzięki temu spełniają najwyższe standardy europejskie ECE R90.

valeo-2Odpowiedni materiał i design bębnów hamulcowych Valeo jest zgodny także z zasadą Comfort in Motion – bębny są odporne na duże obciążenia mechaniczne, a jednocześnie doskonale tłumią hałas i drgania powstające przy hamowaniu, co przekłada się na komfort jazdy.

O ochronie środowiska mówi z kolei zasada Green in Motion. Do produkcji bębnów hamulcowych Valeo nie używa się miedzi, a same bębny są tak odporne na ścieranie, że pylenie podczas hamowania zostało ograniczone do minimum.

Oferta bębnów hamulcowych Valeo pokrywa 70% europejskiego parku samochodowego przy zaledwie stu numerach katalogowych. Dzięki nowej linii produktów, elementy układu hamulcowego Valeo można zastosować w 97% samochodów jeżdżących po drogach Europy.

Zostaw Komentarz