Belki do samochodów francuskich w ofercie ELIT

01 paź 2019

Regenerowane belki tylnego zawieszenia do samochodów francuskich marek to nowe pozycje w katalogu sieci ELIT Polska. Ich dostawcą jest firma ZPHU Antałex.

Rynek napraw samochodów ma wciąż niewyczerpany potencjał. Niemały wpływ ma na to import samochodów używanych, wśród których dużą część stanowią modele francuskich marek. Przy ich serwisowaniu nie zawsze efektywnym wyborem są nowe fabrycznie części. W przypadku zawieszenia można postawić na wysokiej jakości regenerowane belki tylnej osi.

Z wiekiem i rosnącym przebiegiem pojazd traci na wartości, co czasami prowadzi do zaniechania jego naprawy. Mogą to być drobne usterki, ale i takie, które wpływają na bezpieczeństwo użytkownika i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Dlatego przy kalkulacji kosztów warto wziąć pod uwagę części regenerowane. Odświeżenie i wymiana w nich zużytych elementów przywraca pełną sprawność techniczną, ale koniecznym do tego warunkiem jest spełnienie określonych norm i wysoka jakość wykonania. Dla nas gwarantem profesjonalnie przeprowadzonej regeneracji jest firma Antałex, dlatego cieszymy się z nawiązania współpracy – mówi Dawid Cieśla, dyrektor operacyjny w ELIT Polska.

ZPHU Antałex ma 15-letnie doświadczenie w regeneracji belek tylnej osi do samochodów marek Citroen, Peugeot i Renault. Przez ten czas odnowiono ich blisko 400 tysięcy sztuk. Wykorzystywane są przy tym części pochodzące od renomowanych dostawców jak SNR, Koyo, Hutchinson czy Kleber. Na każdą zregenerowaną belkę udzielana jest dwuletnia gwarancja.

Cennik części przewiduje dwa rozwiązania. Można po prostu kupić zregenerowaną belkę lub jednocześnie oddać zużyty element, uzyskując atrakcyjny rabat. W stałej ofercie znajdują się części przeznaczone do Citroena AX, Berlingo (w tym 4×4), Saxo, Xsara Picasso i ZX, Peugeota 106, 205, 206, 306, 405 i Partnera (także 4×4) oraz Renault Kangoo, Laguna, Megane i Scenic. Istnieje również możliwość zlecenia regeneracji, nawet nietypowej, belki.

 

 

 

 

 

Zostaw Komentarz