Bezpieczny Warsztat, czyli nie warto przepłacać

13 Lip 2016

BW
Żaden właściciel samochodu nie lubi przepłacać za naprawy pojazdu w autoryzowanych serwisach. Nic więc dziwnego że kampania społeczna „Bezpieczny Warsztat” spotkała się u kierowców z dużym zainteresowaniem.

W Polsce mamy ponad 19 000 niezależnych warsztatów, oferujących klientom możliwość bezpiecznej naprawy ich samochodów w rozsądnej cenie. Celem kampanii „Bezpieczny Warsztat” było dotarcie do właścicieli pojazdów z przekazem, że nie warto przepłacać, skoro wiele niezależnych punktów serwisowych to doskonale wyposażone warsztaty, stosujące części zamienne podobnej jakości, co  autoryzowane serwisy. Często są to wręcz identyczne produkty, wyprodukowane w tych samych fabrykach, na tych samych liniach technologicznych, tylko potem oznakowane logo producenta samochodu i włożone do innego opakowania.

Każdy kierowca chce mieć swojego mechanika, któremu może ufać – mówi Adam Klimek,  ambasador akcji. – Oddając swoje auto do autoryzowanego serwisu nie zawsze czuje się komfortowo. Tymczasem znajomy i zaufany mechanik z niezależnego warsztatu gwarantuje, że samochód zostanie naprawiony dobrze, szybko i tanio. Jako kierowcy wszyscy mamy wybór! SDCM_BW

Warto tu dodać, że kierowcy mogą korzystać ze specjalnie stworzonej wyszukiwarki godnych zaufania warsztatów. Na stronie www.bezpiecznywarsztat.pl, portalach tematycznych, Facebooku i YouTube znajdą wiele przydatnych informacji, między innymi te dotyczące unijnych regulacji prawnych umożliwiających naprawę auta w niezależnym warsztacie z zachowaniem pełnej gwarancji.

Kampania społeczna, prowadzona z inicjatywy Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Zamiennych, potrwa do końca lipca.

 

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz