Bezpłatnie ustawią światła

21 paź 2015

Swiecimy przykladem 4Firma HELLA, w ramach kampanii społecznej „Świecimy przykładem na drodze”, po raz drugi organizuje ogólnopolską akcję bezpłatnego badania oświetlenia samochodowego. W dniach 23-25  oraz 29 października 2015 roku w ponad trzydziestu stacjach kontroli pojazdów na terenie całego kraju (ich lista tutaj) kierowcy będą mogli sprawdzić stan reflektorów w swoim aucie.

– Pragniemy, aby każdy uczestnik ruchu drogowego czuł się bezpiecznie, zwłaszcza kiedy pogoda nie sprzyja komfortowi jazdy, szybciej zapada zmrok, a nawierzchnia staje się śliska. Zdajemy sobie sprawę, że podróż z niesprawnymi reflektorami stwarza zagrożenie na drodze, dlatego podczas kolejnej edycji akcji kontroli oświetlenia przypominamy, że każdy z nas ma obowiązek badania stanu świateł w swoim samochodzie – mówi Monika Maciejewska, dyrektor działu zarządzania produktem i marketingu HELLA Polska.

Zdaniem przedstawicieli firmy większość kierowców zwraca uwagę wyłącznie na podstawowe elementy zapewniające komfort jazdy, zapominając o tym, jak istotne są sprawne lampy samochodowe. Dlatego koncern HELLA kontynuuje kampanię społeczną „Świecimy przykładem na drodze” i w ramach akcji współorganizowanej ze stacjami kontroli pojazdów umożliwia darmowe testy świateł przeprowadzane przez profesjonalistów na terenie całego kraju.

– Regularne sprawdzanie reflektorów to istotna kwestia, o której powinien pamiętać każdy kierowca. Odpowiednie oświetlenie pojazdu poprawia widoczność na drodze i zwiększa bezpieczeństwo nasze, oraz innych uczestników ruchu drogowego. Podczas trwania naszej akcji, 15 pierwszych kierowców, którzy zgłoszą się do wybranych stacji kontroli pojazdów otrzyma w prezencie komplet żarówek reflektorowych  – dodaje Monika Maciejewska.

Swiecimy przykladem 1

 

 

 

Zostaw Komentarz