BILSTEIN do 50 kolejnych modeli

21 Gru 2015

W ofercie części BILSTEIN pojawiły się kolejne referencje, dzięki czemu sygnowane tą marką amortyzatory i sprężyny można dobrać do kolejnych 50 modeli samochodów osobowych.

Nowe referencje części marki BILSTEIN obejmują przede wszystkim sprężyny BILSTEIN B3 oraz amortyzatory BILSTEIN B6-Sport. Sprężyny – o tej samej jakości, co na pierwszy montaż – przeznaczone są głównie do najpowszechniej spotykanych modeli takich marek Alfa Romeo, Audi oraz BMW, ale także do niegdyś popularnych i wciąż jeżdżących po polskich drogach Fiatów Cinquecento oraz Seicento.

Amortyzatory B6-Sport należą do żółtej linii Performance. W większości są to jednorurowe amortyzatory gazowe wykonane w technologii Upside-Down z przeznaczeniem na przednią oś. „Sport” oznacza, że zastosowano w nich podwyższone ciśnienie w porównaniu z klasycznymi amortyzatorami B6.

Wśród nowości znajdują się także amortyzatory z serii B4, B8 oraz B14, a także zestawy gwintowane B16 PSS10, w których twardość zawieszenia regulowana jest w 10 stopniowej skali. Te ostatnie przeznaczone są do nowego Audi TT. Do oferty trafiły ponadto amortyzatory B8-5100 do II generacji oferowanej na rynku amerykańskim i bliskowschodnim Toyoty Sequoia.

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz