BILSTEIN upraszcza

17 Lut 2017

Bilstein 1Po wprowadzeniu informacji o modelu samochodu do elektronicznego katalogu wyrobów firmy BILSTEIN wyświetlają się teraz wszystkie elementy tego producenta pasujące do danego auta.

Dobór właściwych elementów zawieszenia nie zawsze jest oczywisty. Wielu producentów, w tym BILSTEIN, oferuje po kilka zamienników do tego samego modelu samochodu. Pozwala to nie tylko na wymianę zużytej części „jeden do jednego”, ale też umożliwia dokonanie modyfikacji zawieszenia stosownie do oczekiwań klienta. Stąd tak ważna rola katalogów publikowanych przez producentów. Dzisiaj najczęściej są to katalogi elektroniczne, dostępne na stronach internetowych producentów, które gwarantują zawsze aktualną informację i przyspieszają sam proces wyszukiwania części.

BILSTEIN postanowił go jeszcze bardziej przyspieszyć. Do tej pory zainteresowani otrzymywali pierwszą odpowiedź w postaci indeksu roboczego w formacie bil-00xxxx, który kierował do konkretnej grupy asortymentowej i dopiero po wyborze właściwej kategorii pokazywała się pełna oferta. Obecnie, po wpisaniu danych o modelu samochodu, od razu wyświetlana jest pełna lista dostępnych do niego elementów – amortyzatorów, zestawów zawieszenia, sprężyn i części serwisowych.Bilstein 2

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz