Bio Service zbiera złom akumulatorowy

13 Lut 2017

Ołów i kwas siarkowy znajdujące się w akumulatorach powszechnie wykorzystywanych w samochodach są substancjami zdecydowanie szkodzącymi środowisku. Dlatego też tak ważne jest, aby zużyta bateria nie trafiła pod płot czy nawet do zwykłego śmietnika, lecz została przejęta przez organizację mającą uprawnienia do zbiórki, transportu i recyklingu niebezpiecznych odpadów.

Pojemnik na złom_akumulatorowyOrganizacją taką jest Bio Service, działający w strukturach Inter Cars, dzięki czemu prowadzi on zbiórkę złomu akumulatorowego poprzez punkty sprzedaży IC rozsiane po całej Polsce. W ramach umowy, którą warsztat podpisuje z Bio Service, możliwe jest także wstawienie specjalnego, bezpiecznego pojemnika z pokrywą bezpośrednio do warsztatu. Wówczas, po jego zapełnieniu, klient zgłasza potrzebę wymiany pojemnika na pusty, Czyni to bezpośrednio do Bio Service za pomocą aplikacji CBR BIO, co jest rozwiązaniem bardzo prostym i wygodnym, dodatkowo pozwalającym do minimum ograniczyć biurokrację. Dodajmy, że każdorazowo przy odbiorze zużytych akumulatorów klientowi wydawana jest Karta Przekazania Odpadu.

Co ważne, poza dopełnieniem ustawowych wymogów dotyczących szkodliwych odpadów oraz satysfakcji, że przyczynia się do ochrony środowiska, klient współpracujący z Bio Service zyskuje również dodatkowe korzyści. Otóż w zamian za złom akumulatorowy otrzymuje doładowania multikarty IC Premia Cash. Po zdaniu złomu należna kwota automatycznie pojawia się na koncie klienta.

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w programie mogą uzyskać szczegółowe informacje w filiach Inter Cars, a także na stronach www.bio-service.pl i www.facebook.com/bioservicewarsztat.

Akumulator

 

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz