Bony za testy

05 lis 2018

Trwa jesienno-zimowa edycja Promocji Bonowej organizowanej przez Johnson Controls Akumulatory w ramach programu Bezpłatnego Testowania Akumulatorów. Tym razem nagrody czekają nie tylko na te warsztaty, które prześlą największa liczbę raportów, ale również na te, które potwierdzą zakup określonej liczby akumulatorów VARTA.

Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o. zaprasza warsztaty do udziału w zimowej edycji Promocji Bonowej, która potrwa do 7 grudnia. Promocja towarzyszy akcji Bezpłatnego Testowania Akumulatorów, której celem, jak co roku, jest przeprowadzenie jak największej liczby testów akumulatorów w samochodach odwiedzających warsztaty biorące udział w akcji.

Wszystkie serwisy uczestniczące w akcji, które do 15 grudnia 2018 prześlą do Johnson Controls Akumulatory co najmniej 50 poprawnie wypełnionych testów (raport testu oraz wydruk z testera), otrzymają nagrody gwarantowane w postaci bonów Sodexo.

Ponadto wszystkie zarejestrowane serwisy, które zweryfikowały informacje dotyczące swojego warsztatu, mają szansę na nagrodę główną w postaci bonów Sodexo o wartości nawet 1500 złotych. Warsztaty te zostaną podzielone na 5 grup (stosownie do ruchu w serwisie), w obrębie których toczyć się będzie rywalizacja. W każdej z grup wyłonionych zostanie maksymalnie 3 zwycięzców, którzy przeprowadzili największą ilość testów.

W tegorocznej zimowej edycji Promocji Bonowej oprócz bonów Sodexo można otrzymać również karty podarunkowe Media Markt, BP, Sephora lub Decathlon. Warunkiem zdobycia nagrody jest zakup określonej liczby akumulatorów VARTA. Punktacja za poszczególne typy akumulatorów oraz opisy pakietów dostępne są na stronie www.promocjabonowa.pl, w zakładce Regulamin. Na stronie tej znajdują się również wszystkie szczegóły dotyczące promocji.

Zostaw Komentarz