Breck uruchomił mobilny katalog

04 paź 2016

breck-finder_1Marka Breck uruchomiła mobilny katalog, w którym mechanicy i kierowcy mogą znaleźć pełny asortyment oferowanych produktów.

Usługa dostępna na stronie producenta oraz w formie aplikacji na smartfony i tablety umożliwia znalezienie odpowiednich klocków i tarcz hamulcowych m.in. za pośrednictwem numeru VIN, jak również standardowych kryteriów wyszukiwania takich jak model pojazdu lub pojemność silnika. Katalog zawiera zdjęcia produktów Breck oraz pełen opis dodatkowych akcesoriów. Wartą uwagi funkcją jest możliwość wyszukania, dzięki usłudze geolokalizacji, najbliższego punktu stacjonarnego, w którym dostępne są produkty marki.

Innowacyjność i nowe technologie to koło napędowe naszego biznesu. Z tego powodu w firmie Lumag powstał wewnętrzny dział badań i rozwoju, którego rozwiązania są następnie wdrażane do produkcji w jednej z najnowocześniejszych fabryk materiałów ciernych w Europie Środkowo-Wschodniej. W rezultacie nasi klienci otrzymują wysokiej jakości produkty, które teraz będą mogli wyszukać on-line bez konieczności wychodzenia z domu. Usługa jest dostępna w kilku wersjach językowych, dzięki czemu będą z niej mogli skorzystać również nasi liczni, zagraniczni partnerzy biznesowi – mówi Łukasz Żak, kierownik działu handlowego Lumag, producenta klocków hamulcowych Breck.

 

Zostaw Komentarz