Breck z sukcesami

10 sty 2017

Wzrost sprzedaży o 19%, wprowadzenie na rynek 47 nowych referencji, wyprodukowanie 8,2 mln klocków hamulcowych, pozyskanie do współpracy jednego z najbardziej uznanych polskich kierowców rajdowych – te przykłady podają przedstawiciele firmy Lumag, właściciela marki Breck, jako potwierdzenie, że ubiegły rok był jednym z najlepszych okresów w historii marki Breck.  Zapewniają też, że  marka dopiero nabiera rozpędu i za chwilę postawi kolejny milowy krok, wprowadzając do sprzedaży klocki i tarcze hamulcowe przeznaczone dla pojazdów z segmentu premium.

Breck_Krzysztof HołowczycZ początkiem 2016 roku rozpoczął się nowy rozdział w historii marki Breck. Podpisana została umowa ambasadorska z Krzysztofem Hołowczycem, zmodyfikowano także logo i stronę internetową. W ostatnim czasie działania marki skupiały się głównie na trzech obszarach – współpracy ambasadorskiej z Hołkiem, wprowadzaniu do sprzedaży nowych referencji oraz intensywnych testach produktów z linii premium.

– Jesteśmy dumni, że polscy kierowcy coraz częściej doceniają jakość naszych produktów. Na obecny sukces i silną pozycję rynkową pracujemy już od ponad 28 lat, jednak mijający rok bez wątpienia możemy uznać za jeden z najlepszych okresów w naszej historii. Nie spoczywamy jednak na laurach i nieustannie poszerzamy naszą ofertę, czego najlepszym przykładem są wprowadzane właśnie do sprzedaży klocki i tarcze hamulcowe przeznaczone dla pojazdów z segmentu premium. W rezultacie na rozpoczęty nowy rok patrzę z ogromnym optymizmem – mówi Marek Żak, prezes spółki Lumag, producenta klocków hamulcowych Breck.

BreckW wyniku kampanii reklamowych z Hołkiem oraz zaangażowania w najważniejsze imprezy motorsportowe w naszym kraju, takie jak Rajd Polski lub Baja Poland znaczącemu zwiększeniu uległa rozpoznawalność marki wśród polskich kierowców. Jednocześnie rola Krzysztofa Hołowczyca nie skończyła się wyłącznie na udziale w akcjach promocyjnych. W ramach działań realizowanych wspólnie z inżynierami Breck, przez większą część roku trwały wspólne prace nad stworzeniem polskich klocków hamulcowych przeznaczonych dla aut wyczynowych. Testy organizowane były na szutrowych bezdrożach Mazur oraz w nowoczesnym Dziale Badań i Rozwoju Lumag, w Budzyniu.

breck_paczka (1)– Realizowane w ubiegłym roku działania koncentrowały się na najważniejszych dla nas wartościach, czyli bezpieczeństwie i wysokiej jakości. Staraliśmy się również podkreślać nasze polskie pochodzenie. Jednocześnie jedną z podstaw naszej marki jest nieustanne dążenie do dalszego rozwoju. Dowodem jest ciągłe rozszerzanie naszej oferty, m.in. o produkty z segmentu premium. Z niecierpliwością czekamy również na efekty współpracy Krzysztofa Hołowczyca z naszymi specjalistami. Mamy nadzieję, że przynajmniej w jednym ze swoich startów w nadchodzącym sezonie będzie on mógł skorzystać z klocków hamulcowych Breck przeznaczonych do aut wyczynowych – dodaje Łukasz Żak, kierownik działu handlowego Lumag, producenta klocków hamulcowych Breck.

Zostaw Komentarz