Brembo na targach

18 Lip 2016

Choć do frankfurckich targów Automechanika zostały jeszcze prawie dwa miesiące, firma Brembo już teraz anonsuje nowości, które zamierza tam pokazać.

--Brembo Xtra (1)W Frankfurcie po raz pierwszy zaprezentowana zostanie nowa gama tarcz wierconych Xtra, które łączą w sobie walory estetyczne ze skutecznością hamowania. Przedstawiona będzie także nowa gama regenerowanych zacisków hamulcowych przeznaczona na rynek wtórny i pokrywająca 95% parku samochodów osobowych eksploatowanych w Europie. Na stoisku Brembo pojawi się również płyn hamulcowy (DOT 4, DOT 4.1LV, i DOT 5.1) charakteryzujący się zmniejszoną lepkością i wyższą temperaturą wrzenia.

Brembo przedstawi ponadto zabezpieczenia chroniące produkty firmy przed podrabianiem. Na pudełkach umieszczone będą zdjęcia pracowników Brembo, znajdzie się tam także niepowtarzalny i niemożliwy do odtworzenia hologram. Dodatkowo oryginalność produktu Brembo będzie można potwierdzić dzięki wydrukowanemu na etykiecie kodowi QR.

Przy okazji warto wspomnieć, że firmowa strona stron internetowa otrzymała nową szatę graficzną. Rocznie odwiedza ją 700 000 unikalnych użytkowników, z czego 40% z nich wchodzi na nią ponownie.

Przedstawiciele Brembo zachęcają także targowych gości do wzięcia udziału w konkursie. W sobotę każdy, kto zrobi zdjęcie na stoisku i umieści je na Facebooku z hasztagiem #Brembolovers, od razu otrzyma atrakcyjny gadżet. Autor najlepszego zdjęcia nagrodzony zostanie specjalnym plecakiem. Ekspozycja Brembo czekać będzie na zwiedzających w pawilonie 3, na stoisku D21.

POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz