Cash back IC za opony Hankook

15 lut 2019

Do 15 kwietnia potrwa wspólna akcja firm Hankook i Inter Cars, w ramach której klienci, którzy kupią co najmniej 20 opon koreańskiego producenta, otrzymają cash back w postaci punktów programu Premia Cash.

Niedawno uruchomioną akcją promocyjną firm Hankook i Inter Cars objęte są wszystkie opony letnie i całoroczne, osobowe, 4×4 i SUV (z wyłączeniem opon dostawczych) koreańskiego wytwórcy, dostępne w sieci sprzedaży największego polskiego dystrybutora części motoryzacyjnych. Minimalny próg zakupowy, od którego naliczane będą punkty wynosi 20 sztuk, z kolei próg maksymalny to zakup 200 sztuk. W przypadku, gdy maksymalny próg zostanie przekroczony, pod uwagę wzięte zostaną opony najwyżej punktowane.

Punkty Premia Cash naliczane są w zależności od wielkości opon według następującego schematu:

  • 12″-14″ – zwrot na kartę 5 zł/sztuka,
  • 15″ – zwrot na kartę 8 zł/sztuka,
  • 16″ – zwrot na kartę 10 zł/sztuka,
  • 17″ – zwrot na kartę 14 zł/sztuka,
  • 18″ – zwrot na kartę 16 zł/sztuka,
  • 19″ – zwrot na kartę 18 zł/sztuka,
  • 20″ i większe – zwrot na kartę 20 zł/sztuka.

Uczestnikiem sprzedaży premiowej może być każdy klient krajowy (serwis) zarejestrowany w sieci sprzedaży Inter Cars i mający zarejestrowane konto w programie Premia Cash, który dokona zakupu asortymentu sprzedaży premiowej, z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych. Uczestnik jest zgłaszany przez przedstawiciela handlowego Inter Cars za pomocą odpowiedniego formularza najpóźniej do 31 marca 2019 roku. Zgłoszenie musi uzyskać akceptację Regionalnego Managera Sprzedaży.

Sprzedaż premiowa dotyczy opon zakupionych w okresie 11.02 – 15.04.2019 roku. Uwzględniane są wszystkie zamówienia złożone w oddziałach Inter Cars oraz przez Katalog Online. Przewidywana liczba punktów zdobytych w trakcie trwania promocji będzie aktualizowana na koncie klienta w Katalogu Online raz w tygodniu. Punkty nie będą dostępne do wykorzystania do czasu ostatecznego rozliczenia sprzedaży premiowej, co nastąpi po 30 czerwca 2019 roku. Wówczas punkty zostaną udostępnione do wykorzystania.

 

Zostaw Komentarz