Cash Back za elementy klimatyzacji Nissens

08 maj 2019

Do końca lipca trwać będzie akcja promocyjna, w ramach której klienci Inter Cars kupujący elementy klimatyzacji Nissens mogą liczyć na Cash Back. W zależności od ilości kupionego asortymentu, zwroty mogą sięgać nawet 2 500 zł.

Uczestnikami promocji części do klimatyzacji Nissens mogą być klienci, którzy w systemie sprzedażowym Inter Cars mają przypisane statusy podstawowe: blacharnia, firma transportowa, sklep, sklepo-warsztat, warsztat, warsztato-sklep, wulkanizacja, klient hurtowy, firma transportowa – warsztat, firma autobusowa lub agro. Aby wziąć w niej udział i zostać uwzględnionym w rankingu, należy zrealizować minimalny próg zakupowy, którego wartość wynosi 2500 zł netto. Asortymentem objętym promocją są wszystkie elementy klimatyzacji marki Nissens – chłodnice, osuszacze, kompresory i parowniki.

W zależności od miejsca uzyskanego w rankingu, uczestnik akcji otrzyma adekwatny Cash Back. Nagrodzonych zostanie pięćdziesięciu najwyżej sklasyfikowanych uczestników, a łączna pula nagród wyniesie ponad 30 tysięcy złotych. Zwycięzca otrzyma zwrot w postaci faktury korygującej na kwotę 2500 zł, drugi w rankingu – na kwotę 2000 zł, a trzeci – 1500 zł. Wielkość nagrody będzie malała aż do pięćdziesiątego miejsca w rankingu, za które przysługuje zwrot w wysokości 300 zł.

Ranking końcowy zostanie sporządzony do 15 sierpnia i na jego podstawie będą wyłonieni wszyscy zwycięzcy konkursu. Nagrody zostaną przekazane w formie rabatu posprzedażnego w postaci faktury korygującej wystawionej do zakupów w okresie promocji w terminie do 30 dni od dnia sporządzenia rankingu końcowego.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest w Katalogu Online.

 

Zostaw Komentarz