Centra Mocy znów działają

12 lis 2018

Trwa kolejna edycja akcji diagnostycznej Centra Mocy, podczas której kierowcy mogą bezpłatnie sprawdzić kondycję akumulatorów samochodowych w wyznaczonych punktach sprzedaży i odebrać kupon rabatowy na zakup nowego akumulatora.

Centra Mocy to ogólnopolska akcja, odbywająca się co roku (przed trudnym dla akumulatorów samochodowych sezonem zimowym), organizowana przez Exide Technologies S.A. W tym roku odbędzie się już po raz piąty: – Akcja cieszy się nieustającym zainteresowaniem kierowców. Centra Mocy to okazja na bezpłatne i profesjonalne sprawdzenie stanu akumulatora przed zimą, a w przypadku konieczności jego wymiany – możliwość wynegocjowania zniżki na zakup nowego akumulatora. Centra Mocy współtworzą rekomendowane przez Exide sklepy motoryzacyjne i warsztaty samochodowe na terenie całego kraju, które taką diagnostykę w ramach akcji wykonają bezpłatnie i służą fachową poradą – mówi Mariola Michalczyk, kierownik marketingu w Exide Technologies S.A.

Każdy uczestnik akcji, który sprawdzi swój akumulator przed zimą, otrzyma voucher uprawniający do otrzymania zniżki (jej wysokość ustalają samodzielnie punkty sprzedaży) na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide. Voucher jest ważny przez następnych 12 miesięcy i obowiązuje w miejscu, w którym została wykonana diagnostyka akumulatora.

Jesień to moment, gdy zmieniamy opony, wycieraczki samochodowe i płyn do spryskiwaczy. O akumulatorze przypominamy sobie najczęściej wówczas, gdy odmawia współpracy. Dlatego, aby uniknąć awarii akumulatora w mroźniejsze dni, warto jeszcze przed zimą sprawdzić jego sprawność. Badanie diagnostyczne akumulatora nie trwa długo – najczęściej zajmuje zaledwie kilka minut. Może za to uchronić przed unieruchomieniem auta. Dlatego lepiej zawczasu sprawdzić stan akumulatora i temu zapobiec – radzi Mariola Michalczyk.

Cała procedura bezpłatnej diagnostyki akumulatora w ramach akcji Centra Mocy wygląda następująco:

  1. Kierowca znajduje na stronie www.akumulator.pl/centramocy najbliższy punkt sprzedaży/warsztat, w którym może sprawdzić stan swojego akumulatora.
  2. Wybrany punkt w ramach akcji przeprowadza bezpłatne badanie każdego akumulatora niezależnie od marki i producenta, za pomocą testera pozwalającego na profesjonalne sprawdzenie stanu baterii.
  3. Punkt badający akumulator wypełnia i umieszcza na akumulatorze specjalną naklejkę, która potwierdza, że diagnostyka została wykonana i jednocześnie zawiera informacje o wyniku badania.
  4. Uczestnikowi akcji udzielony zostaje rabat i wystawiony voucher rabatowy na zakup nowego akumulatora marki Centra lub Exide.

Akcja Centra Mocy potrwa do 30 listopada 2018 r. Kierowcy biorący w niej udział, mogą wybrać jedno z kilkuset Centrów Mocy – punktów, które zajmują się dystrybucją akumulatorów i ich profesjonalną diagnostyką.  Ich mapa znajduje się na stronie: www.akumulator.pl/centramocy. Na stronie tej został także zamieszczony filmowy poradnik dotyczący akcji oraz podstawowej diagnostyki akumulatora, na jaką można liczyć w ramach Centrów Mocy.

 

 

 

Zostaw Komentarz