Champion poszerza ofertę

17 gru 2017

Federal-Mogul Motorparts wprowadza rozszerzoną gamę produktów Champion. Zadbano również o nowe programy sprzedaży detalicznej, które można adaptować do potrzeb sprzedawców części zamiennych na dowolnym rynku.

Rozszerzona oferta Champion obejmuje produkty hamulcowe (klocki, tarcze i zestawy Maxi-Kit do hamulców bębnowych), oświetlenie (żarówki ksenonowe i halogenowe, sygnalizacyjne i wewnętrzne), filtry (powietrza, kabinowe, oleju i paliwa), wycieraczki (seria Aerovantage, Easyvision i Rainy Day) oraz elementy zapłonowe (oryginalne świece zapłonowe Champion, świece żarowe, cewki zapłonowe, zestawy przewodów zapłonowych oraz urządzania sterujące pracą świec żarowych).

Oferta ta wspierana jest teraz przez wiele nowych aplikacji, materiałów technicznych i promocyjnych kierowanych do klientów branżowych i kierowców. Marka ma również nową, ulepszoną stronę internetową. Na www.championautoparts.eu znalazła się m.in. przyjazna dla użytkownika wyszukiwarka produktów z różnych kategorii, lokalizator sklepów, porady techniczne, wskazówki montażowe, opisy problemów technicznych oraz wiele innych informacji. Dystrybutorzy, sprzedawcy i mechanicy mogą ponadto uzyskać dostęp do dodatkowych materiałów technicznych, uczestnicząc w interaktywnych szkoleniach Champion na bezpłatnym portalu edukacyjnym www.fmcampus.eu.

W swojej historii Champion pomagał i wciąż pomaga rozwijać motoryzacyjne pasje klientów, oferując wysokie parametry, niezawodność i wartość w każdym produkcie – powiedział Massimiliano Milani, dyrektor marketingu Federal-Mogul Motorparts. – Takie same korzyści są teraz dostępne w kilku najszybciej rosnących kategoriach usług serwisowych i mogą być dopasowane do wymagań każdego kanału dystrybucji i partnera biznesowego.

Sprzedawcy części zamiennych mają również dostęp do nowoczesnego i łatwego w adaptacji ekspozytora sklepowego Champion, umożliwiającego promocję do pięciu kategorii produktów. To nowe rozwiązanie ujednolica wizerunek marki w każdej kategorii, jednocześnie oferując szereg przydatnych narzędzi informacyjnych, które mają zwiększyć zaangażowanie konsumentów.

– Nowa oferta Champion to więcej niż dziesiątki atrakcyjnych produktów, to w pełni zintegrowana platforma biznesowa, która ma pomóc naszym partnerom zwiększyć udziały w rynku i zyskać satysfakcję klientów przy wsparciu jednej z najlepszych marek motoryzacyjnych – posumował Massimiliano Milani.

 

 

 

 

Zostaw Komentarz