Ciężarówka krówek

01 lip 2015

Całkiem niedawno zamieściliśmy na naszych stronach zestaw tekstów poświęconych firmie Fomar Friction, znanej przede wszystkim z elementów ciernych stosowanych w układach hamulcowych. Kto teksty te przeczytał, ma teraz szansę na uśmiech słodkiego szczęścia. Szansę taką ma również ten, kto z tekstami tymi w najbliższym czasie się zapozna.

ciezarowka Fomar

Rzecz bowiem w tym, że należy odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące owych tekstów, by ubiegać się o na nagrodę, którą jest ciężarówka pełna krówek. Pojazd ten otrzyma 17 osoba, która na adres aneta.konopka@warsztatowiec.info prześle prawidłowe odpowiedzi na takie oto trzy pytania:

  1. Marka Fomar Friction istnieje od roku 2004 i obecnie należy do najbardziej rozpoznawanych marek ciernych części hamulcowych w Europie Centralnej i Wschodniej. Jej historia jest jednak znacznie dłuższa i na stałe związana z pewną podwarszawską miejscowością. Jaka to miejscowość?
  2. Pod marką Fomar Friction od lat oferowana jest szeroka gama klocków, szczęk i okładzin hamulcowych. Ile referencji klocków hamulcowych do samochodów osobowych i dostawczych liczy sobie obecnie oferta Fomar Friction?
  3. Marka Fomar Friction stopniowo zamierza powiększać swoją ofertę, tak by poza elementami ciernymi znalazły się niej również inne, kluczowe elementy układu hamulcowego. O jakie części hamulcowe przeznaczone do samochodów ciężarowych i autobusów wzbogacona została ostatnio gama wyrobów sygnowanych logiem Fomar Friction?

Na odpowiedzi czekamy do 6 lipca do godziny 22.00.

Zostaw Komentarz