Co to była za biesiada!

12 Paź 2016

Odbył się wielki finał konkursu Gala Biesiadna – najważniejszej promocji, organizowanej przez Inter Cars w tym roku. Goście dopisali i w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu pojawiły się tłumy klientów spółki, gotowych spędzić wspólnie weekend pełen emocji i atrakcji.

Organizatorzy zadbali o to, żeby goście od początku mieli zorganizowany czas. Ci, którzy chcieli odpocząć i zrelaksować się, mogli skorzystać z parku wodnego Tropicana lub wziąć udział z zabawie Crazy Karts, w której nagrody ufundowała firma Castrol.

Wyposażenie warsztatowe i sieci serwisowe

info_pras_inter_cars_gala_biesiadna_relacja-18Na gości czekała też ekspozycja wyposażenia warsztatów, a tam – specjalnie przygotowane oferty na zakup urządzeń, a także możliwość skorzystania ze specjalnej oferty leasingowej. Ponadto dział wyposażenia warsztatowego oraz dostawcy pokazali wiele nowości, które swoją premierę miały podczas tegorocznych targów Automechanika we Frankfurcie. Były to m.in. nowe serie urządzeń diagnostycznych KTS firmy Bosch oraz urządzenia do kalibracji kamer w pojeździe. Przygotowano również stoisko konsultacyjne dla wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą naprawą systemów wtryskowych. Na żywo można było zobaczyć pracę tych układów oraz porozmawiać o sposobach ich diagnozowania i naprawy. W strefie wyposażenia warsztatów na gości czekały również emocje i sportowa rywalizacja. Wszyscy chętni mogli wciąć udział w „Rajdzie WW z nagrodami”, czyli w wyścigu w profesjonalnym symulatorze rajdowym 3D na czas.

Klienci mogli spotkać się też z przedstawicielami sieci serwisowych skupionych wokół Inter Cars. Podczas prezentacji „Z drogi do uścisku dłoni, czyli jak podnosić standard przy rosnących potrzebach klientów” właściciele warsztatów mogli usłyszeć porady, jak dopasować standard serwisu do rosnących oczekiwań klientów.

Pół żartem, pół serio

info_pras_inter_cars_gala_biesiadna_relacja-6Oficjalną część Gali Biesiadnej otworzyło wystąpienie Roberta Kierzka, prezesa Inter Cars, który opowiedział o planach spółki na najbliższą i trochę bardziej odległą przyszłość. Przedstawił obecną kondycję rynku motoryzacyjnego, która rysuje się w optymistycznych barwach. Prezes Inter Cars zwrócił uwagę na potrzebę dostosowywania funkcjonowania warsztatów do zmieniającej się technologii oraz sytuacji na rynku. Wiadomo, że zmienia się profil klienta, wchodzi nowe mobilne pokolenie zwane „now”, czyli „teraz”. Oczekuje ono usługi od razu, szybko i bez żadnych komplikacji. Jest to swoisty znak czasów, z którym musi sobie radzić każdy przedsiębiorca. – Osoby urodzone w latach 1980-2000 to 11- milionowa rzesza konsumentów stanowiąca 30% społeczeństwa. Szacuje się, że do 2025 r. tzw. „milenialsi” stanowić będą 75% rynku podaży pracy. Będzie to dominująca siła na rynku, będąca jednocześnie najlepiej wyedukowanym pokoleniem w historii. Jednocześnie będzie to grupa społeczna dysponująca największą siłą nabywczą – powiedział Robert Kierzek. – Ci klienci chcą  mieć w pakiecie produktu, jakim jest samochód, wszystkie niezbędne wartości dodane, a więc przede wszystkim usługę serwisową, ubezpieczenie, usługę wymiany opon, usługę assistance, itp. Dlatego też obszarem szczególnie ważnym dla niezależnych warsztatów samochodowych jest tzw. obecność serwisu w sieci – dodał.

Po wystąpieniu prezesa Inter Cars głos zabrali przedstawiciele partnerów strategicznych Gali Biesiadnej 2016. Firmę Castrol reprezentowali Anna Wilczewska oraz Leszek Radzikowski, firmę Bosch – Paweł Hańczewski  i Sławomir Kosek, TRW – Sławomir Góralewski, natomiast ZF – Adam Światowy. Dwaj ostatni potwierdzili również połączenie ZF i TRW oraz powstania nowej, olbrzymiej struktury ZF Aftermarket.

Po części oficjalnej przyszedł czas na rozrywkę. Podczas wieczoru kabaretowego publiczność bawiła się przy skeczach najpopularniejszych polskich kabaretów: „Kabaretu pod Wyrwigroszem”, „Paranienormalnych” oraz Macieja Stuhra.

Co słychać w branży?

info_pras_inter_cars_gala_biesiadna_relacja-14-1Organizatorzy stworzyli komfortowe warunki do rozmów oraz spotkań biznesowych. Do dyspozycji gości  byli przedstawiciele dostawców – partnerów konkursu galowego. Powstała specjalna strefa ekspozycji, przygotowana w formie minitargów. Nie zapomniano też o jakże istotnych w tych czasach kwestiach ekologicznych, które w Inter Cars koordynowane są poprzez projekt Bio Service. Właściciele warsztatu mogli wziąć udział w spotkaniu pt. „Korzyści wynikające z audytu energetycznego”. Wręczono również wyróżnienia dla klientów i filiantów Inter Cars zaangażowanych w działania proekologiczne.  Trafiły one do:

Klienci wyróżnieni za działalność proekologiczną:

 • Marek Jóźwiak z firmy PW Adams
 • Marcin Wróbel z firmy Wulkan s.c.
 • Mateusz Turbański z firmy Turbańscy sp. z o.o.

Filianci wyróżnieni za działalność proekologiczną:

 • Krzysztof Wyrębowski z Grupy Filialnej Łódź
 • Dariusz Pietrzak z Grupy Filialnej Bielsko
 • Ryszard Paluczek z Grupy Filialnej Poznań

Wysmakowane popołudnie

Goście Gali mogli spotkać się z Magdą Gessler, znaną restauratorką, właścicielką i współtwórczynią wielu lokali. Kulinarna ekspertka pokazała, jak ważny jest wpływ dobrej kuchni na trwałość rodziny, przedstawiając kilka przepisów na potrawy z polskiej kuchni, które są doskonałymi afrodyzjakami.

Klientów Inter Cars czekało jeszcze spotkanie z Jackiem Walkiewiczem. To jeden z najwybitniejszych polskich szkoleniowców i mówców motywacyjnych, znany z porywających i dowcipnych wystąpień. Podczas spotkania starał się pokazać, jak ważne (zwłaszcza w branży warsztatowej) są zmiany, kreowanie odważnej wizji i celu, a także wysoki standard obsługi i relacji z klientem.

Cała sala śpiewa z nami

info_pras_inter_cars_gala_biesiadna_relacja-26W sobotni wieczór laureaci konkursu wzięli udział w wielkiej gali nawiązującej do niezapomnianych gal piosenki biesiadnej. O repertuar i wspaniałe widowisko zadbał Zbigniew Górny, pomysłodawca oryginalnej gali z lat 90., wraz ze swoją orkiestrą oraz towarzyszący im artyści: Katarzyna Jamróz, Gang Marcela, Władysław Grzywna, Kwartet Rampa, Beata Rybotycka, Hanna Śleszyńska, Robert Rozmus oraz Jacek Wójcicki.

Podczas sobotniego wieczoru w roli prowadzących wystąpili Radosław Grześkowiak, dyrektor ds. reklamy i marketingu Inter Cars, oraz piosenkarka Sabina Jeszka, finalistka programu Mam talent.

Gala Biesiadna stanowiła również okazję do wręczenia nagród zwycięzcom galowego konkursu.  A oto ich lista  według regionów:

Region Północno-Wschodni

 • Vcentrum Sp. z o.o. – zwycięzca rankingu warsztat, rynek osobowy
 • Auto Części Firma Handlowo Usługowa, Jan Żukowski – zwycięzca rankingu sklep z warsztatem, rynek osobowy
 • Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe PRYMUS, Paweł Połeć – zwycięzca rankingu rynek ciężarowy

Region Centralny

 • Mechanika Diagnostyka Samochodowa, Piotr Malcher – zwycięzca rankingu warsztat, rynek osobowy
 • Auto Tomas Tomasz Długosz – zwycięzca rankingu sklep z warsztatem, rynek osobowy
 • Kampol Kamila Biedrzycka – zwycięzca rankingu rynek ciężarowy

Region Południowy

 • Inter-Car Sp. z o.o. – zwycięzca rankingu warsztat, rynek osobowy
 • RM Auto Serwis S.C., Tomasz Mol, Dariusz Mol – zwycięzca rankingu sklep z warsztatem, rynek osobowy
 • AUTO-MATUNIN Sp. z o.o. – zwycięzca rankingu rynek ciężarowy

Region Północny

 • Twój Samochód, Magdalena Jeziorska – zwycięzca rankingu warsztat, rynek osobowy
 • C.D. Cars S.C., Remigiusz Dagil, Tomasz Dagil – zwycięzca rankingu sklep z warsztatem, rynek osobowy
 • Firma Handlowo-Usługowa BJM Sp. z o.o. – zwycięzca rankingu rynek ciężarowy

Region Wschodni

 • Carstar Sp. z o.o. – zwycięzca rankingu warsztat, rynek osobowy
 • Inter Auto, Tomasz Bucior – zwycięzca rankingu sklep z warsztatem, rynek osobowy
 • Intertransport Spółka z o.o. – zwycięzca rankingu rynek ciężarowy

info_pras_inter_cars_gala_biesiadna_relacja-30Gwoździem programu była Loteria Mistrzów Warsztatu. Spośród uczestników Gali wyłoniono szczęśliwca, który wygrał 50 000 zł oraz dwie osoby, które wygrały po 25 000 zł.

Zwieńczeniem Gali Biesiadnej był koncert największych gwiazd muzyki disco polo. Publiczność bawiła się przy piosenkach zespołów: Afterparty, Weekend i Boys.
POWIĄZANE POSTY

Zostaw Komentarz