Coraz grubszy katalog

14 lis 2017

Delphi Product and Service Solutions wprowadza na rynek części zamiennych przepustnice powietrza oraz linię czujników temperatury spalin. Dodanie ich do już i tak obszernego katalogu części układu silnika oznacza powiększenie oferty dostępnej w Europie do 2 400 części, obejmującej ponad 16 000 zastosowań.

– Z uwagi na tempo postępu technologicznego i rosnącą liczbę elementów elektrycznych w dzisiejszych pojazdach, możliwość dostępu do odpowiednich części staje się niezmiernie ważna – mówi Alex Ashmore, prezes Delphi Product & Service Solutions. – Współpracując z producentem części OE takim jak Delphi, warsztaty, dystrybutorzy oraz pośrednicy handlowi uzyskają aktualny dostęp do technologii OE, jak również narzędzi diagnostycznych, danych serwisowych i ekspertyzy technicznej.

Nowa linia dziewięciu przepustnic powietrza o jakości OE, jako pierwsza wprowadzona na rynek części zamiennych przez firmę Delphi, pasuje do kluczowych układów takich marek jak Citroën oraz Peugeot.

Firma Delphi wprowadziła także nową linię czujników temperatury spalin jakości OE, które wyposażone są w platynowe, rezystywne urządzenie pomiaru temperatury oraz mają kształt zamkniętego czubka. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest zapewnienie stabilnej wydajności w szerokim zakresie temperatur (-40 °C do 1500 °C), jak również niezwykle szybki czas aktywacji. Nowa linia obejmuje ponad 400 zastosowań, w tym elementy przeznaczone do pojazdów marek BMW, Fiat, Ford, Mercedes i Volkswagen.

– Jako producent technologii układów przeniesienia napędu wciąż będziemy zapewniać naszym klientom aktualne, nowe produkty związane z układem silnikowym, które odpowiadają potrzebom rynku –  zapowiada Alex Ashmore. – Naszym celem jest ciągły rozwój naszej linii i poszerzanie jej o kolejne pozycje.

 

1 comments
  1. W sumie tylko czujnik abs od nich montowałem ale jakość spoko no i cena do przyjęcia, inne pozycje też sie przetestuje

Zostaw Komentarz